sobota, 7 stycznia 2017

Wylecz dnę moczanową

Wylecz dnę moczanową w 24 godziny & 7 soków usuwających kwas moczowy z organizmu
Dna moczanowa występuje, kiedy w organizmie gromadzi się kwas moczowy. Wtedy konieczne jest wyeliminowanie z diety wszystkich zbóż, alkoholu i przetworzonego mięsa. Zalecam zwiększenie spożycia owoców, warzyw, rosołu i organicznego mięsa.
Moje zalecenia dla pozbycia się dny moczanowej naturalnie:
1.  Nasiona selera albo sok z selera
2. Sok albo wyciąg z wiśni
3. Herbata z pokrzyw (napój lub suplement)
4. Olej rybny
5. Enzymy proteolityczne
6. Suplement magnezu.
2.  Więcej: https://draxe.com/section/natural-remedies/7 soków usuwających kwas moczowy z organizmu
Duże stężenie kwasu moczowego w organizmie powstaje, kiedy nerki nie mogą usunąć go skutecznie w moczu. To ma miejsce z dwóch powodów: albo, kiedy spożywamy produkty zawierające duże ilości kwasu moczowego albo, kiedy są zaburzenia z nerkami.
Ale duże stężenie tego kwasu w większości występuje też kiedy spożywamy produkty wysokobiałkowe. Nadmiar tego kwasu usuwają nerki, ale jego część nadal pozostaje w organizmie.
Ten kwas we krwi gromadzi się w stawach, przeważnie w stawach palców takich jak paluchy, kolana, kostki, nadgarstek i łokieć. Ta dolegliwość znana jest jako dna moczanowa.
Wtedy występuje silny ból, zaczerwienienie i stan zapalny w miejscu gdzie zakumuluje się kwas moczowy. Dna występuje najczęściej wśród mężczyzn w średnim wieku kiedy spożywają dużo produktów bogatych w puryny: mięso, wątroba, cebula, fasola, groch, pieczarki itd. Są też inne czynniki powodujące wysoki poziom kwasu moczowego: zbyt dużo alkoholu, nadwaga, cukrzyca i niedoczynność tarczycy.
Poniżej najlepsze soki pomagające w usuwaniu kwasu moczowego z organizmu:
Ananas
Usuwa nadmiar kwasu dzięki temu, że zawiera enzym pn. bromelaina. Łagodzi ból i stan zapalny stawów wywołane nagromadzeniem się kwasu moczowego. Obecne w ananasie enzymy rozpuszczają ten kwas i z moczem usuwają go z organizmu.
 Marchewka + ogórek + seler
2 marchewki, 1 ogórek i 8 łodyg selera. Pij rano przez 15-20 dni dla usunięcia całego kwasu moczowego z organizmu.
Imbir
Zetrzyj kilka plastrów imbiru i zagotuj. Ostudź i wypij, można dodać miód. Łagodzi ból i stan zapalny stawów gdzie nagromadził się kwas moczanowy.
Wiśnia
Badania wykazały, że jest bardzo skuteczny w obniżeniu stężenia kwasu moczowego. Wypijaj 2 x dziennie by zapobiec bólowi i stanowi zapalnemu.
Kurkuma + ananas + imbir
1 / ananasa i 2 łyżeczki kurkumy + 3 łyżeczki sproszkowanego imbiru. Pij codziennie przed spaniem dla złagodzenia bólu i obrzęku z powodu kwasu moczowego.
Marchew + burak + ogórek
1 mały ogórek + 1 marchewka + 1 burak. Rozpuszcza kryształki kwasu moczowego i pomaga w usuwaniu go z organizmu. Pij 1 x dziennie.
Jabłko
Neutralizuje kwas moczowy, pomagając w ten sposób złagodzić ból i stan zapalny. Zawiera kwas jabłkowy skutecznie obniżający poziom kwasu moczowego w organizmie. Dlatego dobre jest spożywanie 1 jabłka dziennie dla złagodzenia objawów dny moczanowej.


Opracowanie: Ola Gordon


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz