czwartek, 27 lipca 2017

Te leki na cholesterol mogą Cię zabić.

Zgadnij, kto na tym zyska…
Wiele z nich wygląda niewinnie – są dostępne wyłącznie za okazaniem recepty, mają kolorowe opakowania, a lekarze chętnie je przepisują. Niestety ich przyjmowanie może skończyć się śmiercią. Szeroka grupa leków, obniżających poziomu złego cholesterolu, przyczynia się do zawału serca.

Musisz być szczególnie czujny, gdy podczas rozmowy z lekarzem usłyszysz od niego podobne słowa:
Niestety, wyniki badań są jednoznaczne. Cholesterol jest stanowczo za wysoki. Od teraz już do końca życia konieczne będzie codziennie przyjmowanie leków. Bez leków może skończyć siei zawałem serca lub udarem mózgu. Musi pan/i KUPIĆ TE LEKI.

„TE LEKI” to statyny – chemiczne środki, które zyskały sobie ogromną popularność w środowisku lekarskim. Teoretycznie, dzięki swoim właściwościom, statyny regulują poziom złego cholesterolu we krwi. Nie dopuszczają do jego nadmiernej produkcji.
Problem w tym, że statyny są również (według wielu badań) odpowiedzialne za wywoływanie ataku serca.
Gigantyczny zysk koncernów farmaceutycznych – zdrowie? Nie ma znaczenia!
Jak zapewne się domyślasz sprzedaż statyn przynosi olbrzymie zyski koncernom farmaceutycznym. Choć trudno w to uwierzyć, to tylko w ubiegłym roku rozprowadzanie na rynku dwóch, spośród kilkunastu preparatów statynowych, zagwarantowała ich producentom kolosalny zysk: 30 miliardów dolarów!
I stało się to pomimo negatywnej opinii, jaką na temat statyn wyraziło wielu wybitnych naukowców. Do zwykłych ludzi zdanie kardiologów, – którzy stanowczo twierdzili, że przyjmowanie statyn jest zupełnie obojętne w terapii zbijania złego cholesterolu i wcale nie gwarantuje ochrony przed zawałem serca – w ogóle nie dotarło! Oni nawet nie mieli okazji się o tym dowiedzieć, ponieważ zadbały o to firmy, produkujące leki statynowe!
Idąc dalej za słowami badaczy: przyjmowanie preparatów statynowych może być bardzo niebezpieczne i prowadzić do katastrofalnych efektów ubocznych. Pół biedy, jeśli walka ze złym cholesterolem przy pomocy tych „leków” skończy się jedynie na ogólnym osłabieniu organizmu, zmęczeniu i, o zgrozo,  cukrzycy. Ale specyfiki te mogą powodować choroby oczu, infekcje dróg oddechowych oraz najgorsze – to, przed czym rzekomo miały nas ochronić – śmiertelne w skutkach zaburzenia rytmu serca!
Jak zatem naturalnie obniżyć poziom złego cholesterolu?
Cóż, o tym na pewno nie powie Ci Twój lekarz, który (zapewne) siedzi w kieszeni jednego z producentów lub dystrybutorów leku na nasz kraj. Na pewno nie usłyszysz o tym w TV czy radiu. Bo koncerny farmaceutyczne wydają krocie na dezinformację. Nie po to zarabiają na dwóch raptem lekach 30 miliardów dolarów rocznie, żeby psuć sobie rynek jakimiś naturalnymi metodami!
Tymczasem prawda jest boleśnie prosta:  zły cholesterol jesteś w stanie obniżyć w prosty sposób, na co najmniej kilka sposobówBez użycia leków, które niby pomagają, ale w rzeczywistości mogą Cię zwyczajnie zabić. Cenną wiedzę na ten temat uzyskasz jedynie od profesjonalnych zielarzy, paru uczciwych lekarzy.
Oto część z nich:
7 zbawiennych dla zdrowia ziół
Co je łączy? Wszystkie skutecznie obniżają poziom złego cholesterolu we krwi. Każde posiada także dodatkowe właściwości zdrowotne:
·         Zielona herbata
Warto zastąpić zwykłą czarną herbatę jej zdrowszą, zieloną wersją. Jej codzienne picie obniża cholesterol, wzmacnia naczynia krwionośne i chroni serce. Dodatkowo, wspomaga odchudzanie oraz przeciwdziała powstawaniu nowotworów.
·         Aloes
Aloes obniża cholesterol, chroni przed miażdżycą oraz zapobiega nowotworom. Stymuluje układ immunologiczny, aby sam zwalczał choroby –, co korzystnie wpływa na odporność. Dodatkowo, picie soku z aloesu skutecznie obniża poziom szkodliwego cukru.
·         Mniszek lekarski
Mniszek świetnie wspomaga układ trawienny i wydalniczy. Ma delikatne działanie przeczyszczające i moczopędne. Łagodzi wszelkie schorzenia wątroby i woreczka żółciowego. Leczy brak apetytu i zapewnia dobre trawienie.
·         Len zwyczajny
Obniża cholesterol i chroni przed miażdżycą. Wspomaga prawidłowe trawienie,  leczy wrzody żołądka i dwunastnicy oraz chroni jelita. Przeciwdziała także powstawaniu nowotworów.
·         Wierzba biała
Kora wierzby uszczelnia naczynia włosowate i chroni przed miażdżycą. Wykorzystuje się ją również w leczeniu chorób stawów i reumatyzmie. Ma właściwości przeciwbólowe – stosuje się ją w migrenie i nerwobólach.
·         Ziele karczocha
Chroni przed miażdżycą i cukrzycą. Działa oczyszczająco, gdyż usuwa z organizmu niebezpieczne toksyny. Ponadto, ochrania wątrobę oraz ma delikatne działanie przeczyszczające.
·         Hibiskus
Obniża nie tylko poziom cholesterolu, ale także ciśnienie krwi. Skutecznie zwalcza kamienie nerkowe oraz otyłość brzuszną. Ma działanie antynowotworowe oraz opóźnia starzenie się skóry.
Gdzie szukać ratunku?
Tylko spójrz na swoją szafkę z lekami. Pełno w niej naszpikowanych chemią specyfików, które są drogie i – jak się okazuje – w znacznej mierze zwyczajnie niebezpieczne dla zdrowia. Wyobraź sobie, o ile byłbyś zdrowszy, stosując tylko ich naturalne odpowiedniki.
To oczywiście niemożliwe. Znaczna ilość substancji chemicznych ma silne, kierunkowe działanie. Ich właściwości zostały dobrze zbadane i poddane rygorystycznej kontroli. Dlatego, oprócz ostrożności, wskazane jest jednak stosowanie niektórych leków. Nie rezygnuj z medykamentów całkiem. Żadna skrajność nie jest dobra.
Postaraj się, zamiast tego, rozwijać swoją wiedzę. A także wspomagać i zabezpieczać organizm przed potencjalnie niekorzystnymi efektami ubocznymi. Rozmawiaj z zaufanym lekarzem. Nie dawaj się zmanipulować i wyciągaj wnioski.

Źródło https://drmedicus.pl/leki-cholesterol-moga-cie-zabic-zgadnij-tym-zyska/


1 komentarz:

 1. NATURA DAJE PROSTE ROZWIĄZANIA ..CZOSNEK SERWATKA BIEGANIE WODA CHLOROFIL OSTROPEST A JAK POTRZEBA COŚ BARDZIEJ SKUTECZNEGO TO CHOLESTER- REK ....LIŚĆ KARCZOCHA ZWYCZAJNEGO
  Cynara scolymus
  • Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu lipidów we krwi.
  • Wspomaga detoksykację organizmu oraz utrzymanie zdrowej wątroby.
  • Przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu pokarmowego.
  • Promuje utratę wagi.
  • Tradycyjnie stosowany do wspomagania funkcji nerek.
  • Naturalny antyoksydant chroniący komórki przed wolnymi rodnikami.


  ..---https://e-naturessunshine.com/shop/products/1/157,cholester-reg.html
  https://e-naturessunshine.com/shop/products/1/3,chloro-l-w-plynie-475-6-ml.html

  OdpowiedzUsuń