wtorek, 12 grudnia 2017

Włączamy myślenie - Hubert Czerniak odcinek 12

W dwunastym odcinku Hubert Czerniak TV powiem o największym wyzwaniu stojącym przed młodymi ludźmi, czyli założeniu rodziny. Marzeniem bardzo wielu z nich jest posiadanie dziecka. Wszystkim zależy, aby jak najlepiej zaplanować ciążę i zadbać, by bardzo oczekiwane potomstwo było zdrowe. Ten odcinek ma największą wagę.
Mówię o planowaniu ciąży i staraniach. Poruszam ważny temat trudności, z którymi niestety coraz częściej spotykają się młodzi ludzie, ale daję nadzieję i wskazówki, jak sobie z nimi poradzić. Niezwykle ważnym elementem jest także przebieg ciąży, zwracam więc uwagę na co należy uważać. Dziecko to wielka odpowiedzialność, zatem nie ma tu miejsca na kompromisy. Kobiety i mężczyźni, wspaniali młodzi ludzie, musicie to obejrzeć. To skumulowane w niecałe 14 minut kompendium, dzięki któremu pozbędziecie się wielu wątpliwości. Obejrzyjcie, zadbajcie o siebie i... powodzenia. Nawet podczas przyjemnych chwil związanych ze staraniem o wymarzone dziecko - włączamy myślenie.
W styczniu pojawi się natomiast odcinek, w którym poruszę kwestię macierzyństwa w kontekście porodu, pierwszych dni w szpitalu, karmienia, odżywiania i wielu innych rzeczy jakie musicie wiedzieć odnośnie przyjścia na świat Waszego szczęścia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz