piątek, 8 grudnia 2017

Prawda o raku. część 1

Prawda o raku – filmy z mocnym przesłaniem,  po chemioterapii chory na raka nie umiera z powodu raka.
Od jakiegoś czasu krąży po sieci film dokumentalny: “Prawda o raku, farmaceutyczny monopol i historia chemioterapii” zainicjowany przez pewnego Amerykanina, któremu osoby najbliższe zmarły właśnie na raka. Ten człowiek, jak pewnie wielu z nas, chciał zrozumieć ten cały proces, zjawisko raka i co najistotniejsze – metody leczenia nowotworów. 

Dziś chyba nie ma ani jednej osoby na świecie (przynajmniej z krajów wysoko przemysłowych), która nie zna osobiście choćby jednego człowieka borykającego się z nowotworem, lub która sama tego nie doświadczyła. Niepokojące jest to że, mimo iż nowotwory są tak częste, mało komu przychodzi do głowy zakwestionowanie leczenia guzów, torbieli za pomocą chemioterapii czy radioterapii. Co ciekawe, ludzie najbliżej związani z tymi zabiegami czyli lekarze, pielęgniarki i nawet sami pacjenci są tak pewni tej kuracji, że nie dopuszczają absolutnie żadnych myśli, że owa kuracja w istocie tych chorych zabija! Najciemniej jest zawsze pod latarnią.
W filmie znajdziecie wypowiedzi doktorów, profesorów, naukowców, którzy mówią o tym bez ogródek, którzy nie boją się mówić prawdy, mimo, iż powiedzenie złego słowa czy co gorsza, odradzanie pacjentom chemioterapii grozi utratą praw do wykonywania zawodu. O tym doskonale wiedzą lekarze dlatego próżno szukać u nich pełnych i rzetelnych informacji. 
Jeśli masz nowotwór, lub znasz kogoś chorego, nie bój się, stań oko w oko z nowotworem,  dochodź przyczyny, pracuj nad sobą, czytaj, rozmawiaj, interesuj się, nie czekaj biernie, aż instytucja publiczna się Tobą zajmie, nie bądź aż tak naiwny…
Najprawdopodobniejsze przyczyny nowotworów leżą przeważnie w poważnych zniszczeniach Twojego organizmu, powstałych w wyniku zaniedbań, takich jak śmieciowa dieta (i nie chodzi wcale tylko o fast foody czy słodycze!), obecność toksyn i metali ciężkich w organizmie, przeciążenia fizyczne i psychiczne, także szok, trauma, przewlekły stres. Jeśli chodzi o głębsze poznanie przyczyn raka, świetnie opisuje to nowoczesna medycyna germańska znana także pod nazwą totalna biologia. Pokazuje ona, jak bardzo środowisko ma wpływ na nasz organizm. Wszelkie bodźce, doświadczenia, myśli, uczucia – to bardzo silnie oddziałuje na stan zdrowia, o czym wielokrotnie mówił Bruce Lipton w swoich książkach i publikacjach. Pamiętaj:
guz to objaw
Po co chcesz walczyć z objawem, nie poznawszy przyczyny?
We wszystkich przypadkach to Ty sam w głębi serca jesteś w stanie wskazać powód nowotworu i najlepszą metodę prowadzącą do zdrowienia. Czasem potrzebna jest osoba, która pomoże Ci poukładać na nowo sprawy, zastanowić się co poszło nie tak, lecz w gruncie rzeczy wszystkie odpowiedzi i informacje o Tobie są właśnie w Twoim wnętrzu, tylko wsłuchaj się w swoje ciało, w swoje potrzeby, wyciągnij lęki, strach, obawy, smutek, złość, cokolwiek w Tobie siedzi. 
Wiem, że to wszystko brzmi dość nieprawdopodobnie, dziwnie…, Ale czy uważasz, że mniej dziwne jest wlewanie do organizmu rakotwórczej (!) substancji – niebezpiecznej chemii, aby powstrzymać zmutowaną komórkę? Przecież ta sama substancja zatruwa, niszczy Twoje zdrowe komórki, z których jesteś zbudowany. Powiedz, czy społeczeństwo pozwoliłoby wojsku rzucić bombę na szkołę, w której przebywają dzieci, a wśród nich uzbrojony morderca? Oczywiście, że nie! To najgłupsze rozwiązanie jakie można wymyślić. Więc czemu myślisz, że potraktowanie potworną chemią twoich zdrowych komórek, których są miliony, jest racjonalnym i jedynym rozwiązaniem?
Bo tak mówi lekarz? 
Czy lekarze stanowią dla Ciebie aż taki autorytet, że ręczysz za nich życiem? 

Przemyśl to.

https://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_prawda_o_raku_globalne_poszukiwania_napisy_pl_video.html
http://jagamp.pl/2017/12/06/prawda-o-raku-film-z-mocnym-przeslaniem/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz