sobota, 14 października 2017

Jerzy Zięba - borelioza - Rewolucja ZdrowiaJerzy Zięba opowiada o boreliozie i sposobach na walkę z nią - fragment ponad 3-godzinnej rozmowy z poradami w trakcie 3. edycji internetowej konferencji Rewolucja Zdrowia.5 komentarzy:

 1. Tyle wspaniałej wiedzy. Wspaniały człowiek, sama natura.

  OdpowiedzUsuń
 2. Domowe sposoby oczywiście mogą działac, jednak ja z boreliozą walczyłem wiele miesięcy. Dopiero udanie się do lekarza i przepisanie odpowiednich leków pozwoliło mi zwalczyć tę bakterię, sprawdź szczegóły" dotyczące choroby.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wielu zastanawia się jak rozpoznać boreliozę oraz w jaki sposób ją leczyć. Warto zajrzeć na stronę boreliozaonline.pl gdzię wypisane są pierwsze objawy oraz kroki jakie należy podjąć w razie ewentualnej choroby.

  OdpowiedzUsuń
 4. Borelioza to ciężka choroba a najgorzej, że za późno wykrywana zazwyczaj. Jeśli nie widzimy ugryzienia kleszcza ale pojawia się u nas rumień https://mamabezrecepty.pl/rumien-wedrujacy-rozpoznanie-i-leczenie/ to trzeba od razu wybrać się do lekarza. Ugryzienie kleszcza nie boli, może też odpaść samoistnie dlatego zwyczajnie możemy jego obecność na naszej skórze przegapić.

  OdpowiedzUsuń