wtorek, 1 sierpnia 2017

Wodna terapia najlepszym lekarstwem

„Nie jesteś chory, jesteś spragniony. Nie lecz pragnienia lekami!” – dr F. Batmanghelidj.
Polskie media niemal nic na ten temat nie mówią – przynajmniej ja nic nie znalazłem, ale w języku angielskim jest na ten temat mnóstwo informacji.

Dopiero kilka tygodni temu poznałem niezwykłą terapię, terapię wodną, która pomaga w niesamowicie tani i prosty sposób odzyskać świetne zdrowie a nawet wyleczyć z raka, cukrzycy, wysokiego ciśnienia i wielu, wielu innych problemów zdrowotnych. Polega ona na uzupełnianiu wody oraz soli w naszym organizmie.
Problem polega na tym, że nasz organizm pokazuje nam zbyt późno nasze braki w wodzie, objawiające się pragnieniem.
Jesteśmy w 70% wodą, od której jesteśmy bardzo zależni i jej niedobór mści się na funkcjonowaniu naszego ciała. Zbyt długie okresy niezauważanego przez nas odwodnienia powoduje powstawanie wielu chorób, z rakiem włącznie. Dlatego brak wody nas w szybki sposób zabija.
Dr Batmanghelidj odkrył, że ludzie mieszkający na wybrzeżach morskich z reguły nie chorują na raka i cukrzycę oraz ogólnie cieszą się wspaniałym zdrowiem. Przyczyną jest częste pływanie w słonej wodzie, wysoka wilgotność wraz z solą w powietrzu i to powoduje nabieranie przez ciało słonej wody. Masowe stosowanie kroplówek w szpitalach w pełni to potwierdza.
Najciekawsze jest to, że metodę tę rozpowszechnia kilku lekarzy – emerytów, bezpłatnie, bez sprzedawania czegokolwiek. Początkowo owa terapia wydawała się zbyt fantastyczna, aby była prawdą, ale po wysłaniu linków do kilku znajomych osób otrzymałem maile z potwierdzeniem, że to działa. Zacząłem sprawdzać na Internecie wszelkie za i przeciw i ilość ludzi wyleczonych z raka czy innych chorób oszołomiła mnie.
Zacząłem to stosować sam i od kilku dni widzę niezwykłe wyniki, mnóstwo energii i zaczynam stosować to coraz bardziej rygorystycznie.

JAK TO SIĘ STOSUJE?
Kiedy się obudzisz, natychmiast na pusty żołądek wypij jedną szklankę wody w pół gramem soli… morskiej lub innej naturalnej soli, jak z Kłodawy, aczkolwiek zalecana jest sól morska, bez jakichkolwiek dodatków w postaci jodyny czy innych dodatków chemicznych. Sól nie powinna być chemicznie oczyszczana. Najlepsza sól na świecie to sól z Himalajów. Dodatkowy jej walor – jedzenie zużyciem tej soli jest niezwykle smaczne!
Jeżeli użyjesz tej soli przez kilka dni – do innej soli już nie powrócisz.
Po pół godzinie jesz śniadanie i 2 godziny po śniadaniu pijesz pół litra wody – 2 szklanki z 0,7 grama soli na 0,5 l wody.
To poprawia znacznie trawienie. Potem na godzinę lub dwie przez obiadem po raz drugi – 0,5 l wody z 0,7 grama soli morskiej.
Po obiedzie 2 godziny także 0,5 l wody z 0,5 g soli.
Kolacja powinna być lekka a tuż przed snem także trzeba wypić 0,5 l wody z odrobiną soli.
Po tygodniu podwójnie zwiększamy dawkę soli do 1,5 grama na pół litra wody.
Praktycznie po kilku tygodniach terapii z 1,5 grama soli na 500 ml wody możemy powrócić do 0,7 grama i tak stosować to na stale.
Trochę cytryny, zwłaszcza w pierwszej szklance z rana ma także dramatyczny efekt zmiany czynnika ph naszego organizmu, co bardzo wzmacnia nas system metaboliczny.
Lekarze z cytowanych witryn (WaterCure2.org i WaterCure.com) twierdzą, że owa terapia wyleczyła wiele tysięcy ludzi z zaawansowanego raka, cukrzycy, reumatyzmu i wielu innych schorzeń.
Wiele informacji na temat rezultatów tej terapii jest dostępne w języku angielskim i jest mnóstwo pozytywnych odgłosów.

WODA, – JAKĄ WODĘ MOŻNA PIĆ BEZPIECZNIE?
Woda wprost z kranu, bez przegotowania jest bardzo niebezpieczna. Może zawierać wiele zanieczyszczeń, bakterii i może ona znacznie pogorszyć stan zdrowia. Przegotowana jest bezpieczna i osady na czajnikach ukazują nam, co nie dostało się do naszego organizmu w wyniku jej przegotowania. Najlepsza woda to woda oczyszczona za pomocą specjalnych filtrów. Najlepsze filtry to filtry tzw. odwróconej osmozy, które skutecznie odfiltrują chlor oraz fluor.
Jest zrozumiałe, że pijąc większe ilości wody, – jeżeli woda nie jest czysta – znacznie zwiększasz ilość zanieczyszczeń absorbowanych przez twoje ciało.
Można kupować wodę w butelkach, ale… jest ona w butelkach z plastiku, jest droga i nie jest aż tak dobra, jak nam mówią reklamy.
Musisz, więc zrobić nieco poszukiwań, aby znaleźć dobrą zdrową wodę, jeżeli chcesz ją kupić.
Woda z jakichkolwiek wodnych zbiorników, jak rzek czy jezior jest poważnie zanieczyszczona chemikaliami.
Oczywiście niemal wszyscy lekarze zaczną wyśmiewać ową metodę a przyczyny są oczywiste. Farmacja na tym straci miliony dolarów czy złotych. Następuje także celowe ludobójstwo nazywane redukcją populacji. Trucizny w wodzie, w pożywieniu, zatrute rtęcią szczepionki są narzędziami w tym haniebnym procederze.
Masz jakiekolwiek bóle? Pij czystą wodę, najlepiej z solą himalajską lub zdrową solą z Kłodawy. Zacznij kurację od dzisiaj i sprawdzaj rezultaty. Ja mam pierwszy raz od wielu lat niezwykłą energię i bardzo zdrową cerę na ciele, którą wielu znajomych natychmiast zauważa. Znam kilka osób, które piją często czystą wodę i osoby te także posiadają piękną skórą i wyglądają na znacznie młodsze osoby.
I jeszcze jedna uwaga. Podczas nagłego zwiększenia ilości używania wody mogą, ale nie muszą nastąpić pewne nieprzyjemne i chwilowe problemy. W takim przypadku należy natychmiast zmniejszyć ilości wypijanej wody i jeżeli symptomy przeminą, należy powrócić do normalnych zdrowych porcji wypijanej wody.
Przyczyną pewnych zaburzeń może być zbyt szybkie oczyszczanie organizmu z wielu trucizn oraz bakterii.

SÓL – PRZECIEŻ SZKODZI NA NADCIŚNIENIE!

Nie jest to prawdą. Dlatego zabroniono spożywania wędzonych wędlin, ponieważ są one… słone i dlatego są zdrowe. Zwróćmy uwagę na to, że dawniej nie było lodówek i zamrażarek, jedzono wszystko świeże lub wędzone, czyli spożycie soli było znacznie większe oraz pito znacznie więcej zdrowej wody, niezanieczyszczonej przez chemię.
Dzisiaj pije się głównie słodkie drinki, Coca-Colę – często ze sztucznym słodzikiem – aspartamem, piwo, kawę i wiele innych napojów, które nie są traktowane przez organizm tak, jak jest traktowana woda. Organizm musi je przetrawić zamiast pochłonąć natychmiast. Dlatego nasze pragnienie, które jest niemal stałe nie pobudza nas zbytnio do picia wody i nieświadomie stajemy się w pewnym stopniu odwodnieni. A odwodnienie jest źródłem wielu chorób.
Zdrowa sól, nieoczyszczana chemicznie posiada wiele minerałów bardzo łatwo przyswajalnych przez organizm, który z reguły jest pozbawiony wielu z nich z powodu nieuprawianych naturalnie warzyw i owoców.
Oczywiście lekarze są wściekli słysząc o takiej metodzie leczenia i zapobiegania wielu chorobom. Ale lekarzom, którzy ujawniają owe tajemnice od 17 lat jeszcze nie postawiono przed żadnym sądem z powodu ludzi umierających na zawały z powodu używania soli. Gdyby ludzie umierali z powodu nadużywania soli, obaj lekarze odsiadywaliby wysokie wyroki.
Nie masz nic do stracenia i nie ma żadnego ryzyka. Zacznij od czystej przegotowanej wody, jeżeli nie masz zdrowej soli i sprawdź swój poziom energii oraz swoje samopoczucie. Wielu lekarzy zaleca szklankę wody przed snem. Teraz wiesz dlaczego.
Ale potrzebujesz wypić, co najmniej 2 litry wody dziennie, poza innymi napojami, aby nie być w stanie odwodnienia i nie odczuwać jego nieprzyjemnych rezultatów.
Ilość soli powinna wynosić przeciętnie 6 gramów dziennie na dorosłą osobę. Weź pod uwagę, ze jesz sól w maśle, mięsie, zupach i innych daniach, czyli częściowo pokrywasz jej ubytek, który wbrew pozorom jest wysoki.
Łzy i pot zawierają wiele soli, którą trzeba uzupełniać. Spróbuj, nawet, jeżeli jesteś zdrowy – uzyskasz w ten sposób większe zasoby energii. Jeżeli owa terapia ci pomoże, podziel się tymi informacjami z innymi.
Zdjęcie: kaboompics (CC0)
Źródło: Proroctwa.com
https://wolnemedia.net/wodna-terapia-najlepszym-lekarstwem/


1 komentarz: