wtorek, 31 października 2017

Nieaprobowane a skuteczne metody leczenia raka

Przegląd alternatywnych terapii leczenia raka, John P Thomas – Health Impact News.
Skuteczne alternatywne metody leczenia raka zagrażają nowoczesnej medycynie
Konwencjonalni lekarze chcą byśmy wierzyli, że są tylko trzy metody leczenia raka: chirurgia, naświetlania i chemoterapia. W rzeczywistości lekarze alopatyczni wyłącznie stosują te trzy metody w ostatnich 100 latach, z bardzo małym długoterminowym sukcesem. Mimo że jasne jest to, że nawet amerykański rząd potwierdza, że obie metody: naświetlanie i chemo wywołują raka, te terapie nadal stosuje się nie zwracając uwagi na to że są przyczyną nowych nowotworów.

Więcej info o działaniach kartelu farmaceutycznego kontrolującego leczenie raka w Ameryce tutaj:
System konwencjonalnego leczenia raka i wszystkie firmy farmaceutyczne, które go kontrolują robią wszystko, co mogą by ograniczyć rozwój wszelkich innych metod leczenia raka. Oni trzymają za gardło rozwój alternatywnych metod, i bezwzględnie pracują razem z FDA i różnymi finansowanymi przez rząd agencjami badającymi raka żeby uniemożliwić wydanie zgody na stosowanie ich przez lekarzy. Powodem tego jest to, że większość alternatywnych metod leczenia raka jest dużo tańsza niż chirurgia, naświetlanie i chemo. One są również skuteczne i wywołują mniejsze (jeśli w ogóle) niepożądane skutki.
Ogromnym strachem dla przemysłu farmaceutycznego i ogromnego systemu leczenia raka który go kontroluje, jest to, że nie dające się opatentować i niedrogie leczenie raka może wykopać ich z biznesu. Przykre jest to, że te organizacje istnieją po to by osiągać zyski z leczenia raka, które mierzy się corocznie w miliardach dolarów. One są w biznesie leczenia, a nie wyleczenia raka.
Alternatywne metody leczenia raka maja historię wyleczenia z niego, i to wielka farma chce ukryć przed amerykańskim społeczeństwem. Historycznie, odkryto wiele udanych terapii leczenia raka. Wykorzystują w nich zioła, minerały, oleje, olejki aromatyczne, modyfikacje dietetyczne, lewatywy i różne rodzaje sprzętu niszczącego komórki rakowe, pobudzające reakcję na raka naturalnego systemu odpornościowego.
Wiele osób całkowicie wyleczono z raka tymi metodami. Wyleczenie oznacza, że rak nigdy nie wraca. Ludzi żyli 20 lub 30 lat od leczenia, bez nawrotu raka. To kontrastuje z nowoczesną definicją słowa „wyleczenie”, mierzone okresem 5 lat. Okres 5 lat jest wygodną liczbą lat, bo nowotwory jakie powstaną poprzez narażanie na naświetlanie i chemo zaczynają się pokazywać właśnie po 5 latach. Tym sposobem te nowotwory wtórne można nazwać nową chorobą, a nie nawrotem raka.
W wielu przypadkach chemo faktycznie zabija pacjenta zanim zabije go rak.[1] Ale alternatywne metody nie wywołują takich niszczących konsekwencji.
Strach jest siłą napędową wspomagającą monopol leczenia raka. Firmy farmaceutyczne wykorzystują strach do tego by ludzie wracali po coraz więcej terapii trujących, bo prawie wszyscy konwencjonalni lekarze mówią pacjentom, że ich jedyną szansą na przeżycie są chirurgia, naświetlania i chemoterapia. Ważne jest by zrozumieć, że kartel farmaceutyczny chce byśmy bali się raka. Kiedy ten strach jest już wystarczająco duży, to swój organizm i życie oddamy nowoczesnemu systemowi opieki zdrowia i powiemy: „Nie interesuje mnie co mi zrobicie, tylko zabijcie tego raka!”
Kiedy zrozumiemy, że rządzi nami strach, to wymkniemy się spod uścisku konwencjonalnego leczenia raka i wybierzemy inne opcje. Jedni wybierają alternatywne terapie kiedy staje się jasne, że konwencjonalne leczenie nie działa. Inni pomijają konwencjonalne leczenie w ogóle i idą prosto do bezpieczniejszych alternatywnych metod.
Reszta tego artykułu składa się z 3 części. Pierwsza opisuje niektóre z alternatywnych metod leczenia raka, z sukcesem stosowanych przez tysiące ludzi. Druga opisuje pewne kroki jakie należy podjąć by zapobiec powstaniu lub nawrotowi raka. Trzecia opisuje jak uniknąć narażania się na rzeczy zwiększające ryzyko powstania raka.
Ważna uwaga: Jeśli chcesz znaleźć którąś z tych alternatywnych metod w internecie, to znajdziesz wiele portali opisujących te metody jako fałszywe i takie które mogą cię zabić. Nie zniechęcaj się tą negatywną propagandą. Za prawie wszystkimi tymi portalami stoją przemysł farmaceutyczny i AMA [Amerykańskie Stowarzyszenie Lekarzy].
Uważam, że kiedy znajdziesz pewna terapię krytykowaną jako niepotwierdzone znachorstwo, to jest to dobry znak, że ta metoda jest skuteczna i bezpieczna. Wielka farma nie marnuje czasu na przygotowanie raportów by ostrzec ludzi przed terapią alternatywną, chyba że jest ona skuteczna i ma potencjał zagrażający ich monopolowi.
Alternatywne metody leczenia raka
Muszę powiedzieć na początku, że istnieje wiele różnych metod leczenia raka. Niektóre z nich stosują zasady, które wydają się zaprzeczać jedna drugiej. Moim celem jest przedstawienie informacji, która pomoże wam zastanowić się nad alternatywnymi metodami, i nie będę próbował rozwiązać różnic w teorii leczenia. W ostatnich latach znalazłem badanie, które potwierdza znaczenie diety ketogenowej (którą omówimy najpierw) jako bardzo imponujące. Ono potwierdziło się jako potężna metoda, ale inne metody z sukcesem stosowano w leczeniu raka. Opowiadam się za dietą ketogenową, ale nie zaprzeczę iż wielu ludzi wyleczyło się z raka również innymi metodami, które opiszę, mimo że nie stosowały diety ketogenowej.
Ten artykuł jest wprowadzeniem do tematu alternatywnego leczenia raka. Jeśli masz raka, albo próbujesz pomóc komuś kto go ma, to powinieneś zbadać zanim zdecydujesz która alternatywna terapia jest dobra dla ciebie czy innych. Musisz poświęcić czas na czytanie i badanie jeśli działasz sam. Jeśli możesz znaleźć innych którzy już szli alternatywną drogą leczenia raka, to będziesz mógł skorzystać z ich doświadczenia i wiedzy.
Dieta ketogenowa w leczeniu raka
Dietę ketogenową opracowano jako terapię w leczeniu dzieci z epilepsją. Z biegiem lat okazała się pożyteczna w wielu innych dolegliwościach. Standardowa amerykańska dieta zalecana przez amerykański rząd i niemal wszystkich konwencjonalnych lekarzy, jest wysokoweglowodanowa i wyjątkowo niskotłuszczowa. Tę dietę teraz uważa się za jedna z głównych przyczyn epidemii syndromu metabolicznego, cukrzycy, Alzheimera, choroby serca i raka, które dotykają większość współczesnego amerykańskiego społeczeństwa.
Dieta ketogenowa jest dietą wysokotłuszczowa, umiarkowanie białkową i niskowęglowodanową. Ograniczenie oznacza, że ograniczona jest liczba kalorii i jest bardzo mała ilość węglowodanów.Ta dieta wywołuje ważne zmiany w sposobie w jaki odżywiane są komórki organizmu.
Zdrowe komórki wykorzystują glukozę lub ciała ketonowe jako główne źródło energii. Główne rodzaje ketonów używane jako źródło energii to kwas acetylooctowy i kwas beta-hydroksy-masłowy.
Komórki rakowe nie mogą wykorzystać ketonów jako źródło energii. One polegają na glukozie i glutaminie dla metabolizmu. A zatem, jeśli nie maja dostępu do glukozy, szybko zaczynają umierać. Kiedy człowiek stosuje dietę ketogenową, powstaje sytuacja o zmniejszonym poziomie glukozy we krwi i podniesionym poziomie ciał ketonowych. W rezultacie komórki rakowe pozbawione są głównego źródła energii (są głodne), zaś zdrowe komórki w organizmie są odżywiane przez ketony.
Wielu lekarzy nie rozumie tego, że możliwy jest umiarkowanie podniesiony poziom ketonów i żeby wtedy organizm funkcjonował normalnie. Istnieje różnica między ketozą odżywczą i patologiczną kwasicą ketonową. Ketoza odżywcza występuje w czasie postu albo kiedy jest bardzo mała konsumpcja węglowodanów.
W odżywczej ketozie stężenie ciał ketonowych jest w przedziale 0.5 -5.0 mM. Ten poziom ketozy nie jest niebezpieczny. Jest to normalna reakcja organizmu na zmniejszony dostęp do węglowodanów. Jest to sytuacja jakiej doświadcza wiele osób co roku w częściach świata gdzie dostęp do żywności jest ograniczony w pewnych okresach roku. Jest to także sytuacja kiedy ludzie stosują okresowy post jako część swoich praktyk religijnych.
Natomiast patologiczna kwasica ketonowa jest rezultatem innych chorób, takich jak źle leczona cukrzyca typu 1. W tym przypadku poziom ketonów będzie w przedziale 15-25 mM. Dieta ketogenowa nie powoduje takiego poziomu ketonów. Do wnikliwszego omówienia literatury naukowej o stosowaniu diety ketogenowej w leczeniu raka polecam pracę dr Thomasa N Seyfrieda na ten temat: Rak to choroba metaboliczna [Cancer as a Metabolic Disease]. [2]
W wysokotłuszczowej diecie katogenowej organizm przerabia tłuszcz na nieglukozowe źródło energii. Kiedy stosuje się ograniczoną dietę ketogenową, nadmiar tłuszczu w organizmie zostaje przerobiony na źródło energii i zużyty. Organizm ma zdumiewającą zdolność wytwarzania wszelkiej potrzebnej mu energii z diety wysokotłuszczowej, średniobiałkowej i niskoweglowodanowej. Przedłużone stosowanie tej diety normalizuje wagę, chroni tkanki mięśniowe i głodzi raka.
Dieta ketogenowa wymaga poważnej zmiany stylu życia i chęć przetrwania głodu weglowodanowego. Większość Amerykanów jest fizycznie i emocjonalnie uzależniona od cukru i innych weglowodanów przerabianych na cukier. Dlatego kiedy człowiek zaczyna stosować tę dietę, zwykle występuje okres głodu, podobny do głodu narkotykowego. Objawy te szybko znikają po kilku dniach, i wkrótce doświadcza się zwiększonego poczucia spokoju i jasności umysłowej, kiedy organizm przechodzi w stan ketozy odżywczej.
Poniżej artykuły opublikowane przez Health Impact News na temat stosowania diety ketogenowej w leczeniu raka:
Kobieta zwalcza raka mózgu stosując niskowęglowodanową dietę ketogenową bez chemo
Stosowanie wysokotłuszczowej diety ketogenowej w leczeniu guzów mózgu
Mężczyzna zwalcza nieuleczalnego raka bez chemo stosując wysokotłuszczową dietę ketogenową
Badanie: Sporadyczny post i dieta ketogenowa skuteczne w leczeniu raka
Terapia enzymem trzustkowym
Dr Nicholas Gonzalez opracował zindywidualizowane dietetyczne metody leczenia raka. Polega na różnych dietach razem z wysokimi dawkami enzymów trzustkowych. Nie wierzy w to, że jest dieta odpowiadająca rakowi. Wykrył, że są różnice między rodzajami raka, i niektóre lepiej reagują na pewne rodzaje diety. Dlatego wymaga specyficznej diagnozy medycznej przed zastosowaniem swojego programu leczenia.
Wyraźne jest to, że dr Gonzalez odnosi sukcesy, bo jego badania zsabotażował establiszment medyczny.
Naturalne, oparte na diecie przełomowe leczenie raka trzustki? – badania zniszczone
Więcej info o metodach dr Gonzaleza: visit: http://www.dr-gonzalez.com/index.htm
Metoda Peskina
„Ponad 80 lat temu, laureat Nagrody Nobla, dr Otto Warburg, wykazał, że 35% zmniejszenie tlenu powodowało, że każda komórka albo umierała, albo stawała się rakowa. Eksperymenty amerykańskie przeprowadzone w latach 1953-1955 potwierdziły ten wynik”. [3] Ta zasada jest sednem pracy wykonywanej przez dr Seyfrieda z dietą ketogenową stosowaną w leczeniu raka omówionego w poprzedniej sekcji.
Dr Brian Peskin również rozpoczyna od badania dr Otto Warburga nad oddychaniem komórkowym. Dr Peskin stosuje zasady diety ketogenowej w swojej metodzie leczenia raka. Jest to dieta niskowęglowodanowa i wysokotłuszczowa obejmująca 3 aspekty. Wykazał, że standardowa amerykańska dieta cechuje się wielkim niedoborem pewnych „olejów rodzica” [parent oil], niezbędnych w małych ilościach do budowania zdrowych komórek i zapewniania poprawnego oddychania komórkom. Brak zdrowych olejów uszkadza oddychanie komórkowe i powoduje powstanie raka. Wykrył mieszankę olejów, które spełniają potrzeby organizmu do poprawnego oddychania komórkowego. U Amerykanów występuje także niedobór pewnych minerałów.
Do wyrównania tych niedoborów stosuje suplementy. I w końcu stosuje kombinację ziół podobnych do Herbaty Essaic (opisanej dalej) by pomóc w oczyszczeniu i detoksykacji organizmu. Przedstawia wnikliwie zbadane dowody, że olej rybny może nie być najlepszym źródłem olejów omega 3. To czyni jego badanie nieco kontrowersyjnym dla niektórych ludzi. Jego książka Tajna historia raka [The Hidden Story of Cancer] pokazuje szeroką dokumentację wszystkich swoich opinii. Nie zaniedbaj przeczytania załączników.
Więcej info tutaj: http://brianpeskin.com/
Dieta Gersona
Dieta Gersona jest dietą oczyszczającą. Opiera się na założeniu, że pacjent z rakiem ma bardzo wysoki poziom toksyn w organizmie, i należy je usunąć by wyleczyć raka. Stosuje pewne kombinacje soków owocowych i warzywnych i częste lewatywy [wlewki]. Osoby stosujące dietę Gersona konsumują specjalnie opracowane posiłki wegetariańskie, duże ilości soku owocowego i warzywnego, oraz 4 lub więcej wlewek z kawy dziennie. Pierwotnie obejmowała sok z surowej wątroby, ale ostatnio usunięto go z diety. Niektórzy dostarczyciele alternatywnego leczenia uważają, że pierwsze sukcesy tej terapii wiązano z włączeniem surowej wątroby, i ona powinna być stosowana do osiągnięcia pełnych korzyści terapii.
Odkrył ją dr Max Gerson w latach 1920-1930 i teraz jest dostępna w Gerson Institute w Meksyku. Dietę Gersona można stosować w domu, jeśli pacjent ma oddanego opiekuna do pomocy. Niektórzy jadą do Meksyku, a później, kiedy ich stan zdrowia ulega poprawie, kontynuują leczenie w domu.

Letril i amigdalina (B17)
Ta metoda stosuje substancje naturalne występujące w niektórych orzechach i nasionach. Amigdalina znajduje się w pestkach moreli i wiśni, niektórych pestkach jabłek, i specjalnym rodzaju pestek migdała zwanego „migdałem gorzkim”. (Zwykłe migdały nie zawierają amigdaliny.) Gorzki migdał był lepszym źródłem amigdaliny, ale USDA nakazał zniszczenie wszystkich drzew gorzkiego migdała, rzekomo z uwagi na obawy o zatruciu cyjankiem (Amigdalina zawiera cyjanek.)
Amigdalina to glikozyd, zawiera cząsteczkę łączącą glukozę z cyjankiem. Jak omówiliśmy wcześniej, komórki rakowe muszą mieć glukozę by przeżyć. Dlatego kiedy cząsteczka amigdaliny dostanie się do komórki rakowej, cząsteczka ta się rozpada i uwalnia cyjanek. Wtedy on zabija komórkę rakową. Cyjanek nie uwalnia się w zdrowej, normalnie funkcjonującej komórce, bo komórka rakowa zawiera specjalny enzym który uwalnia cyjanek. Amigdalina jest nieszkodliwa dla normalnej komórki.
Letril, nazywany także wit. B17, jest zsyntetyzowaną wersją naturalnie występującej amigdaliny. Byli pewni lekarze w Ameryce którzy z sukcesem leczyli raka letrilem, ale zażądano by zakończyli tę praktykę, bo raka leczyli nieaprobowaną przez FDA metodą. Niektórzy z nich przenieśli się do Meksyku żeby nadal leczyć pacjentów.
Pestki moreli wykazują obiecujące efekty w zwalczaniu raka

Terapia antineoplastoneowa
Dr Stanislaw Burzynski, lekarz z Houston, Texas, odkrył terapię antineoplastonową w latach 1970. Leczył wiele rodzajów raka, dotąd, aż osiągał zbyt duże sukcesy. Jego metoda miała wysoki wskaźnik sukcesu be żadnych skutków ubocznych. Teraz jest stosowana w leczeniu najtrudniejszych postaci raka mózgu.
Dr Burzynski dziesiątki lat walczył z FDA próbując otrzymać zgodę na leczenie raka. Najpierw FDA usiłowała odebrać mu licencję lekarską. Kiedy to się nie udało ciężko pracowała by zniszczyć jego klinikę, odcinając pacjentów od oferowanej przez niego metody leczenia.
Kartel farmaceutyczny czuje się tak zagrożony jego metodą, że amerykański rząd złożył 12 wniosków patentowych na stosowanie antineoplastonu, mimo że dr Burzynski sam złożył je dużo wcześniej. Dr Burzynski nadal próbuje uzyskać zgodę FDA, ale obecnie jeszcze jej nie ma. Zrobiono film dokumentujący jego niezwykłe odkrycia w leczeniu raka, i jego walkę z teksańskim Medical Board i FDA (zwiastuny poniżej).
Więcej info:
Sprawdzona metoda leczenia raka którą FDA próbowała stłumić
Teksański Medical Board umarza sprawę przeciwko dr Burzyńskiemu
Pacjenci z rakem umierają kiedy FDA ogranicza metodę dr Burzyńskiego
Hiperbaryczna terapia tlenowa i dieta ketogenowa
Naukowcy wykryli, że dieta ketogenowa znacznie zmniejszała stężenie glukozy we krwi, spowalniała rozrost guza i przedłużała okres przeżycia o 56.7% u myszy z systemowym rakiem przerzutowym. Choć sama hiperboliczna terapia tlenowa nie wpływała na rozwój raka, to w połączeniu z dietą ketogenową dawała znaczną redukcję stężenia glukozy we krwi, w rozroście guza, i przedłużenie o 77.9% okresu przeżycia w porównaniu z grupą kontrolną.
Naukowcy wywnioskowali, że ta kombinacja terapii przynosiła znaczne skutki antyrakowe i należy ją dalej badać, jako potencjalną nietoksyczną metodę lub dodatkowe leczenie dla pacjentów z przerzutami. [4]
Niestety, FDA usiłuje ograniczyć stosowanie hiperbarycznej terapii tlenowej (praktycznie bez żadnych skutków ubocznych) w leczeniu raka.
Badanie: Dieta ketogenowa i hiperbaryczna terapia tlenowa zatrzymuje raka
FDA chce ograniczyć hiperbaryczną metodę tlenową stosowaną w leczeniu raka
Hiperbaryczna terapia tlenowa jest tak skuteczna że zagraża medycynie, więc FDA próbuje ja ograniczyć
Metoda Essiac
Herbata Essiac [Essiac Tea] stała się popularna w Kanadzie i w Ameryce, kiedy kanadyjska pielęgniarka stosowała mieszankę herbaty ziołowej w leczeniu raka. Pielęgniarka Rene Caisse otrzymała recepturę od indiańskiego szamana. Są różne receptury na rynku o różnych nazwach. Większość z nich zawiera oryginalne 4 składniki, a pozostałe mają pewne dodatki.
Poniżej link do oficjalnego portalu Essiac. Jest dość dużo info o Essiac w internecie, wyjaśniających stosowanie tej metody w leczeniu raka.
Metoda Iscadorem (jemioła)
Poniższa info pochodzi ze Stram Center for Integrative Medicine, który stosuje terapię jemiołową. Nie wiem nic o tej klinice i nie udzielam jej swojego poparcia. Jest to tylko dobra info o jemiole [mistletoe].
Metoda jemiołowa jest najczęściej stosowana jako uzupełniające leczenie pacjentów z rakiem w Niemczech i Szwajcarii. Pierwszy raz Iscadoru użyli w leczeniu raka w 1922 Rudolf Steiner i Ita Wegman opierając się na antropozofii. (Leczenie antropozoficzne raka i inne choroby uważa za chorobę całego człowieka – fizycznego, psychicznego i emocjonalnego.)
Iscardor wytwarza się w procesie fermentacji ekstraktu wodnego całej jemioły z Lactobacillus plantarum. Jemioła jest jedną z najszerzej badanych roślin w medycynie uzupełniającej i alternatywnej raka. Ekstrakty z jemioły oceniano w wielu badaniach klinicznych i często informowano o poprawie przeżycia, jakości życia i / lub pobudzaniu układu odpornościowego.
Większość lekarzy utożsamiających się z medycyną antropozoficzną stosuje jemiołę jako proponowaną przez nich część leczenia raka.
Metoda sody oczyszczonej (Sodium Bicarbonate)
Dr Tullio Simoncini jest włoskim lekarzem, który odkrył, że zwykła soda oczyszczona (proszek do pieczenia) ma ogromną zdolność usuwania raka z przewodu pokarmowego i innych części organizmu. Jego badania wykazują, że guzy są przeważnie grzybami, i soda jest szczególnie skuteczna w usuwaniu raka. Jego metoda polega na wstrzykiwaniu jej prosto w komórki rakowe. Pomimo jego imponującej liczby badań klinicznych i wskaźników sukcesu od ponad 20 lat, jest poddawany we Włoszech ostracyzmowi.
Oficjalny portal dr Simoncini Dr Tullio Simoncini Cancer Therapy official page
Dr Simoncini, leczenie sodą oczyszczoną – alternatywne leczenie lara
Metoda Hoxseya
Metoda Hoxseya to mieszanka ziół leczących raka. W latach 1920 zaczął ją sprzedawać p. Harry Hoxsey. Powiedział, że metoda ta pochodzi od jego pradziadka, który obserwował konia z guzem na nodze. Koń wyleczył się sam jedząc pewne dziko rosnące rośliny. John Hoxsey zebrał te zioła i wymieszał je z innymi ludowymi środkami stosowanymi w leczeniu raka. Celem tej metody jest odbudowa fizjologicznego stanu normalności z zaburzonego metabolizmu w całym organizmie, i pomoc w detoksykacji skutków raka. W pewnym okresie p. Harry Hoxsey miał 17 klinik w Ameryce. FDA je zamknęła. Obecnie jego klinika istnieje w Meksyku.
Metoda wit. D
Większość ludzi żyjących na północnej półkuli ma poważny niedobór wit. D. Poniższe linki omawiają stosowanie wit. D z profilaktyce raka i jej istotny udział w jego leczeniu.
Wit. D: jej zdumiewające skutki na RAKA
Rozsądne przebywanie na słońcu może pomóc w profilaktyce czerniaka [melanoma], raka piersi i setkach innych problemów zdrowotnych
Metoda wit. C
Niekiedy bardzo proste metody leczenia mogą być bardzo dobre. Problemem z leczeniem wit. D i C jest to, że firmy farmaceutyczne nigdy nie mogą spodziewać się osiągnięcia ogromnych zysków z tych rodzajów leczenia. Niemniej jednak, terapia witaminowa może być ważną częścią leczenia raka.
Naukowcy z University of Kansas Medical Center ostatnio wykryli, że duże dawki wit. C podawane dożylnie w czasie chemoterapii pomagały zabijać komórki rakowe, zmniejszając toksyczne skutki chemo.
Naukowcy odkrywają korzyści dużych dawek wit. C u pacjentek z rakiem jajników
Dlaczego akceptuje się „gorącą chemo” w leczeniu raka – a nie podawaną dożylnie wit. C?
Przegląd uzębienia
W Europie są lekarze stosujący alternatywne leczenie raka, którzy nie podejmą się leczenia pacjentów z rakiem jeśli nie dokonają przeglądu uzębienia. To oznacza, że pacjenci muszą wszystkie plomby rtęciowe / srebrne zastąpić materiałami nietoksycznymi, i z ich jamy ustnej muszą być usunięte wszystkie inne struktury metalowe. Muszą być usunięte wszystkie korzenie kanałowe, bo one są stałym źródłem toksycznych odpadów z pozostałych infekcji bakteryjnych. Toksyny w korzeniach kanałowych stresują cały organizm. W wielu przypadkach rtęć, korzenie kanałowe i metale w jamie ustnej uniemożliwiaja skuteczność alternatywnych metod leczenia raka. Te obce substancje wspierają również istnienie raka, bo mogą ingerować w delikatne układy energii organizmu.
Bezpieczniejsze i zdrowsze alternatywy dla korzeni kanałowych i inne powszechne a szkodliwe techinki odbudowy zębów
Co powinieneś wiedzieć o różnych formach rtęci, nowej generacji badaniach rtęci, i jak przeprowadzić bezpieczną detoksykację
Lecznicze cannabis
Cannabis to temat kontrowersyjny i naprawdę zasługuje na odrębny artykuł. Niewielu rozumie wszystkie kwestie polityczne i terapeutyczne wokół konopi. Wielu rozróżnia „lecznicze konopie” od „marihuany”. Leczniczy cannabis obejmuje badania szczególnych gatunków rośliny cannabis i jej właściwości leczniczych. Wiele jej odmian ma niższe THC, składnik który daje ludziom „haja”, zaś odmiany rekreacyjne marihuany uprawiano w celu zmaksymalizowania ilości THC dla celów rekreacyjnych. Więcej info:
Leczniczy cannabis: PRAWDZIWY powód dlaczego rząd chce jego zakazu
Stosowanie cannabis w leczeniu raka osławiło popularne video Ricka Simpsona na YouTube zatytułowane Uciekaj przed leczeniem [Run From the Cure]. Imponujący przegląd badań konopi w leczeniu raka tutaj:
Lecznicza marihuana: nielegalne zioło zwalczające raka
Srebro koloidalne 
Od dawna stosowano je jako naturalny antybiotyk, ale nie zyskało poparcia ze strony FDA. Badania wykazują również jego zdolność zwalczania raka.
Srebro koloidalne jest najdłużej znanym antybiotykiem na świecie, wykazuje potencjał w terapii przeciwrakowej
Kroki do podjęcia by zapobiec nawrotowi raka
Zdrowienie po chemotherapii
Najlepiej jest unikać szkód pochodzących z konwencjonalnego leczenia raka, ale wielu ludzi już narażono na rakotwórcze skutki chemo i naświetlania. Linki opisujące odwrócenie szkód i odbudowę systemu odpornościowego:
Badanie: Post regeneruje nowy system odpornościowy po chemoterapii
Olej kokosowy i aromoterapia imbirowa z masażem poprawiają system odpornościowy u pacjentów z rakiem
Cholesterol
Wytresowano nas byśmy wierzyli, że cholesterol jest „zły” i należy go unikać. Ale gdybyśmy usunęli z organizmu cały cholesterol, przestalibyśmy żyć. Szczególnie wytresowano nas byśmy wierzyli, że jest „dobry” i „zły” (LDL) cholesterol.
Ale jest teraz badanie wykazujące, że zbyt niski poziom cholesterolu LDL prowadzi do zwiększonego ryzyka raka. Przemysł farmaceutyczny to rynek wart $100 mld w sztucznie obniżających cholesterol lekach.
Cholesterol LDL może nas chronić przed rakiem
Magnez
W ostatnich latach przeprowadzono wiele badań wiążących nowoczesną żywność z niskim poziomem magnezu w naszej diecie, podejrzewanym jako przyczyna wielu problemów zdrowotnych. Pionierem w tych badaniach jest dr Carolyn Dean (zob. Magnez – brakujące ogniwo dla lepszego stanu zdrowia – Magnesium—The Missing Link to Better Health.)
Są także dowody na to, że niski poziom magnezu również wiąże się z rakiem.
Magnez pomaga zmniejszyć ryzyko raka

Produkty spożywcze w profilaktyce raka
Jest wiele produktów które można używać jako element programu leczenia raka. Poniżej godne zainteresowania linki. Uważam iż trzeba pamietać o tym, że rak jest chorobą systemową, która wymaga systematycznego podejścia w leczeniu. Mój przyjaciel miał nieuleczalnego raka, i usłyszał, że grejpfrut był dobry w leczeniu raka, więc poprosił żonę by kupiła mu dwa grejpfruty. Dwa grejpfruty lub cały brokuł nie wyleczą raka w IV stadium. Rak jest poważną chorobą i wymaga poważnego podejścia do jego leczenia. Takie podejście wymaga całkowitej zmiany stylu życia, bo trzeba skorygować sytuację która doprowadziła do powstania raka.
Składniki leków stosowanych w leczeniu raka znajdują się naturalnie w ponad 30 produktach
Badania: Olej z czarnuszki leczy różne nowotwory
Czosnek zabija komórki rakowe mózgu bez skutków ubocznych
Awokado zawiera przeciwutleniacz i tłuszcze przeciwrakowe
Wzmocnij swój poziom przeciwutleniaczy i zwalcz raka jedząc Bok Choy [kapusta chińska]
Kapusta kiszona: produkt przeciwrakowy przywracający florę bakteryjną
Sfermentowane kiełki pszenicy leczą rózne nowotwory
Produkty o największej zawartości wit. E zapobiegają rakowi, a nie suplementy
Badanie: Imbir selektywnie zabija komórki raka piersi
Czego unikać by zmniejszyć ryzyko raka
Żyjemy w świecie produktów wywołujących raka. Znajdują się one w konwencjonalnej żywności, w wodzie, w powietrzu, w odzieży, naszych autach, naszych domach, używanym przez nas sprzęcie biurowym, i w telefonach używanych do komunikowania się. Jest wielka mądrość w podejmowaniu rozsądnej ostrożności wobec czynników przyczyniających się do powstawania raka. Czasem pojedynczy czynnik może nie stanowić poważnego ryzyka, ale połączonych jest wiele czynników, i to one mogą wywołać poważny stres na organizm i otworzyć drzwi rozrostowi raka. Jest wiele innych czynników, które mogły mieć wpływ na rozrost raka, ale rzeczy wymienione poniżej stanowią dobry początek.
Nowe badanie: Jak środek chwastobójczy Roundup może promować raka
30 lat badania piersi: 1.3 mln źle leczone – mammografia STWORZYŁA 1.3 mln przypadków raka piersi
Noszenie ciasnego stanika przez długi czas codziennie przyczynia się do raka piersi
Splendra®Sucra-Highs i Sucralose: cudowny słodzik czy przyczyna białaczki?
Ile wywołującego raka 4-Mei może być w twojej sodzie?
Badanie: Pepsi poza Kalifornią nadal zawiera substancję chemiczną wiązaną z rakiem
Żarówki energo-oszczędne: nowe ryzyko raka w twoim domu
Dlaczego stosowanie filtrów słonecznych faktycznie ZWIĘKSZA ryzyko raka skóry
Czy brak kontaktu z ziemią może być czynnikiem w najbardziej przewlekłej chorobie?
Czy sygnały telefonów komórkowych wywołuja guzy mózgu?
TSA próbuje ukryć zagrożenie raka ze strony aparatów Rentgena na lotniskach
Podsumowanie:  nie stań się kolejną statystyką nowotworową
W pierwszej części tego artykułu: Przemysł nowotworowy zbyt dobrze zarabia by zezwolił na wyleczenie raka, podzieliłem się doświadczeniami kiedy towarzyszyłem małżonce i przyjacielowi w śmiertelnym stadium raka jelita grubego. W tym artykule chcę podzielić się dodatkowym doświadczeniem, które według mnie pomoże tym, którzy rozważają zastosowanie alternatywnych metod leczenia raka.
Czekaliśmy z żoną w jednym z pomieszczeń lekarskich używanych przez wydział onkologii. Mieściło się w bardzo starej części uniwersyteckiego kompleksu medycznego i ściany między tymi pomieszczeniami nie były dźwiękoszczelne. Słyszeliśmy cichą rozmowę z następnego pomieszczenia. Następnie nagle rozmowa stała się głośna, kiedy pacjent zaczął wrzeszczeć do lekarza. Mija 18 lat od kiedy usłyszałem opinię tego pacjenta, i wątpię czy kiedykolwiek ją zapomnę.
W strasznym bólu i strachu wywrzeszczał lekarzowi następujący komentarz: „Pan nie rozumie! Ja umieram! Musi pan coś zrobić!”
Spojrzeliśmy z żoną na siebie i nic nie powiedzieliśmy. Była dokładnie w takiej samej sytuacji jak ten mężczyzna. Wiedziała że umiera. Jak się okazało, zmarła 2 miesiące później.
Powodem dlaczego o tym mówię jest to, że nie możemy od lekarzy zatrudnionych przez amerykański system leczenia raka oczekiwać by ratowali nas przed rakiem, kiedy doszliśmy do punktu śmierci. Uważam że większość lekarzy chciałaby ratować pacjentów, ale nie mają narzędzi by to umożliwić.
Kiedy masz raka i dochodzisz do punktu kiedy jesteś gotowy wrzeszczeć na swojego lekarza bo umierasz i oczekujesz iż on cię uratuje, to się rozczarujesz. Prawda jest taka, że jeśli chodzi o wyleczenie raka, nie możesz być biernym obserwatorem. Nawet zaawansowanego raka przerzutowego można wyleczyć, ale musisz podjąć poważną decyzję zrobienia każdego kroku by doprowadzić do wyleczenia. Rzadko to wyleczenie znajdzie się w naświetlaniach, chemoterpaii czy chirurgii. Znajdzie się je w tych rodzajach terapii, które przedstawiłem w tym artykule.
Moja małżonka nigdy nie wyszła z pozycji biernego obserwatora w systemie opieki zdrowotnej. Odmówiła chemo i jej niepożądanych skutków ubocznych, ale nie chciała agresywnie szukać alternatywnych metod leczenia. Zaakceptowała te terapie alternatywne, które mogłem aplikować w domu. Ale nie chciała skorzystać z programów wymagających intensywnej interwencji. Po części spodziewała się zachęty ze strony lekarzy do szukania alternatywnego leczenia, i oczywiście takiej zachęty nigdy nie było.
Mam nadzieję, ze nigdy nie znajdziecie się w gabinecie lekarza i nie będziecie wrzeszczeć: „Ja umieram! Musi pan coś zrobić!” Proszę, korzystajcie z dostępnych alternatywnych metod. Powiedzcie innym o alternatywach. Nawet jeśli nie słuchają, to zaproponowaliście to co mogło ich uratować przed staniem się kolejną statystyką nowotworową.
Źródło: http://healthimpactnews.com/2014/unapproved-but-effective-cancer-cures/
John P Thomas – Health Impact News, tłum. Ola Gordon.
Za http://wolna-polska.pl/wiadomosci/oszustwo-nowotworowe-cz-ii-nieaprobowane-skuteczne-metody-leczenia-raka-2014-12


zdrowiezroslin

1 komentarz:

  1. To inspirujące dowiadywać się o alternatywnych metodach leczenia raka, które mogą przynosić skuteczne rezultaty.
    https://vivomed.pl/

    OdpowiedzUsuń