czwartek, 13 kwietnia 2017

20 kłamstw na temat raka

Rozgorzała walka na temat leczenia nowotworów/raka pomiędzy onkologami, profesorami medycyny akademickiej a lekarzami, naukowcami, specjalistami propagującymi naturalne terapie. Onkolodzy zaparli się rękami i nogami i nie chcą dopuścić do medycyny akademickiej naturalnych terapii.

Zwolennicy naturalnych terapii czerpią doświadczenia od wielu naukowców i lekarzy, którzy leczą nowotwory askorbinianem sodu czy dziesiątkami innych substancji.
Sprawdźmy dwadzieścia kłamstw, które używa medycyny akademicka sponsorowana przez korporacje farmaceutyczne.
Kłamstwo 1) Rak jest spowodowany spontanicznym pechem, a nie “przyczyną i skutkiem”.
Prawda: rak ma zawsze jedną przyczynę. Nie ma czegoś takiego jak rak „przypadkowy”, spowodowany „pechem”, a lekarze, którzy twierdzą, że takie zjawiska istnieją, uprawiają nic innego jak „rakowe voodoo” lub popychającą anty-naukę zakorzenioną w mistycyzmie, a nie w rzeczywistości.
Kłamstwo 2) Nie ma lekarstwa na raka.
Prawda: Widnieją dziesiątki sposobów leczenia nowotworów. Istnieją w przyrodzie i są stosowane przez medycynę naturalną. Codziennie na całej planecie, używają je w miejscach niekontrolowanych przez monopole medycyny farmaceutycznej i toksycznej chemioterapii.
Twój organizm sam wie, jak wyleczyć raka!
Tylko potrzebuje odpowiednich zasobów, substancji (i unikania toksycznych chemikaliów), aby to osiągnąć. Prawdą jest, że firmy farmaceutyczne nie mają lekarstwa na raka, natomiast lekarze stosujący naturalne terapie z dużą skutecznością leczyli i leczą nowotwory naturalnymi terapiami. Naszym zadaniem jest wywalczyć prawo do leczenia nowotworów naturalnymi terapiami.
Kłamstwo 3) Chemioterapia leczy raka.
Prawda: chemioterapia jest rodzajem barbarzyńskiej medycyny, która zatruwa całe ciało. Kurczenie guzów nowotworowych wcale nie jest „leczeniem” raka. Jeśli nie usunięto lub nie zniszczono komórek macierzystych nowotworu, guz powraca. Kiedy ciało zostanie zatrute chemioterapią, jego reakcja immunologiczna jest utracona, dlatego nowotwór zazwyczaj powraca do wielu narządów w ciągu 12-24 miesięcy po tym, jak osoba została poddana chemioterapii.
Kłamstwo 4) Nie ma czegoś takiego, jak przeciwrakowe zioła lub pokarmy.
Prawda: prawdziwe leki przeciwrakowe zostały stworzone przez naturę. W każdym sklepie spożywczym znajdują się dziesiątki przeciwrakowych składników odżywczych. Właściwości przeciwrakowe tych potężnych pokarmów (takich jak kurkuma, czosnek, cebula, imbir czy brokuły) rzadko przyciągają uwagę mediów, ponieważ nie mogą być opatentowane i przekształcone w leki o wysokiej dochodowości.
Kłamstwo 5) Chemikalia używane w produktach do pielęgnacji ciała nie powodują raka.
Prawda: popularne produkty do pielęgnacji ciała zawierają chemikalia powodujące nowotwory, wywołują zaburzenia hormonalne. Niemal wszystkie popularne płyny do prania i środki zmiękczające tkaniny są niebezpiecznymi koktajlami rakotwórczych chemikaliów.
Kłamstwo 6) Pestycydy i herbicydy nie powodują raka.
Prawda: pestycydy działają tylko dlatego, że ingerują w procesy metaboliczne i zabijają organizmy. Z definicji są śmiercionośne, w przeciwieństwie nie byłyby wykorzystywane jako pestycydy. Najbardziej znany na świecie herbicyd to glifosat. Molekularnie jest bardzo podobny do VX Nerve Gas, najbardziej toksycznej substancji stworzonej przez ludzkość … i wyprodukowanej jako broń masowego rażenia.
Kłamstwo 7) Przeznaczeniem ludzkości jest rozwój nowotworów.
Prawda: nie ma nic w twoich genach, co programuje lub przewiduje lub powoduje nowotwory. Twój kod genetyczny jest w rzeczywistości planem doskonałego zdrowia. Ale gdy komórki twojego ciała są kąpane w toksycznych, rakotwórczych substancjach chemicznych występujących w żywności i produktach do pielęgnacji ciała, to dobre geny stają się złe (poprzez mutacje), co prowadzi do raka.
Kłamstwo 8) Lekarze chcą pomóc Ci wyeliminować raka.

Prawda: onkolodzy napędzają ogromne zyski z chemioterapii, zabiegów chirurgicznych i radioterapii. W ich interesie finansowym leży to, abyś miał nieuleczalnego raka. Jeśli pomogliby wyeliminować raka, straciliby pacjentów, pieniądze, i pracę! Inaczej nie można ująć ich strachu przed wprowadzeniem naturalnych terapii do onkologii.
Kłamstwo 9) Mammografia wykrywa wcześniej raka, i tym samym ratuje życie.
Prawda: mammografy emitują promieniowanie jonizujące powodujące raka. Im więcej mammografii otrzymujesz, tym większa szansa na zdiagnozowanie raka… spowodowanego przez mammografię! Dodatkowo jest wiele fałszywych pozytywnych wyników wydanych przez mammografy. Statystyki pokazują, że mammografy ostatecznie szkodzą 10 kobietom na każdą 1 kobietę, której pomagają.
Kłamstwo 10) Diagnoza raka jest zawsze prawdziwa i dokładna.
Prawda: diagnozy skazujące pacjentów na nowotwory, są często wyolbrzymiane lub wymyślane z powietrza przez lekarzy chcących zarobić na nieuzasadnionych zabiegach. Dr Farid Fata, został uznany za winnego oszustwa karnego za fałszywe zdiagnozowanie raka u zdrowych osób w jego popularnej klinice onkologicznej w Detroit. Celowo kłamał każdego pacjenta, który wszedł do jego kliniki, mówiąc im, że mają raka i że umrą bez chemioterapii. Zatruwał tysiące ludzi i teraz siedzi w federalnym więzieniu za przestępstwa.
Wielu onkologów jest uczciwymi ludźmi, ale w dziwny sposób zagłuszają sumienie i blokują testowanie naturalnych metod. Dlatego wrzucamy ich do jednego worka z napisem „kłamcy farmaceutyczni”. Niczym nie różnią się od dr Farid Fata.
Kłamstwo 11) Firmy farmaceutyczne chcą znaleźć lekarstwo na raka.
Prawda: firmy zajmujące się produkcją lekarstw chcą wyciągnąć jak najwięcej pieniędzy z przemysłu raka. Nie mają żadnego interesu w wyeliminowaniu swoich dochodów. Byłoby to finansowe samobójstwo.
Kłamstwo 12) Organizacja wspomagająca raka piersi zbiera pieniądze, aby wyeliminować raka.
Prawda: skorumpowana, nieuczciwa grupa Komen pracuje dla przemysłu raka. Zarabia na pieniądzach z darowizn, składek i wykorzystuje większość z nich do uruchomienia klinik mammograficznych w ubogich, dzielnicach miast, gdzie ludzie mogą być zdiagnozowani i poddani chemioterapii. Wszystko z powodu chorej żądzy pieniędzy. Komen nie interesuje się leczeniem raka.
Każda organizacja, która mami społeczeństwo różowymi wstążeczkami, kłamie. Gdyby była uczciwa, to również propagowałaby naturalne metody. Od takich organizacji należy uciekać z daleka.
Kłamstwo 13) Rak jest wrogiem, który zaatakował organizm i powinien zostać wyeliminowany poprzez atakowanie go chemią.
Prawda: rak jest tylko komórkami twojego ciała, mnożącymi się poza kontrolą. To nie jest coś, co „złapiesz” lub coś, co „infekuje” oganizm. Współczesna medycyna popełnia ogromny błąd lecząc raka jako chorobę zakaźną. Bombarduje organizm substancjami chemicznymi w celu wyeliminowania go. Ale rak jest komórką, więc aby go zabić muszą zniszczyć twój organizm.
Kłamstwo 14) Gdy firmy farmaceutyczne znajdą lekarstwo na raka, dadzą go światu za darmo.
Prawda: przedsiębiorstwa zajmujące się lekami zainteresowane są zyskami, a nie ratowaniem ludzkości. Sam pomysł, że koncerny farmaceutyczne wydadzą miliard dolarów na opracowanie lekarstwa, które oddadzą za darmo, jest śmieszny.
Wszyscy ci ludzie ofiarujący pieniądze na „poszukiwanie lekarstwa” nie zdają sobie sprawy, że lekarstwo nigdy nie zostanie wydane światu za darmo. Firmy farmaceutyczne szukają zysków, a zyski pochodzą z leczenia i jednocześnie umacniania ludzi w chorobie.
Koszty wyprodukowania lekarstw i przejścia wszystkich procedur wdrożenia ich na rynek są specjalnie zawyżane, aby małe firmy nie mogły ich spełnić.
Kłamstwo 15) Zabieg podwójnej mastektomii zapobiega rakowi piersi.
Prawda: wycinanie części ciała, które kiedyś mogą mieć komórki rakowe jest chyba najgłupszym sposobem zapobiegania nowotworom. Osoby uczestniczące w takich kampaniach są opłaconymi sprzedawczykami.
Kłamstwo 16) Światło słoneczne powoduje raka a kremy przeciwsłoneczne chronią przed działaniem promieni słonecznych.
Prawda: prawidłowe naświetlanie organizmu promieniami słonecznymi zapobiega nowotworom, dzięki wytwarzaniu witaminy D na skórze. Większość ludzi ma poważny niedobór witaminy D i to właśnie niski poziom tej witaminy pozwala na rozwój guzów w całym ciele. Dlatego też większość przypadków zachorowania na raka występuje w okresie zimy.
Witamina D jest tak potężnym składnikiem odżywczym, że zapobiega więcej niż 80% wszystkich nowotworów. Ale także musi być spożywana w odpowiednich dawkach dla organizmu. Dodam dużych dawkach.
Kłamstwo 17) Jedynym powodem, dla którego jeszcze nie wyleczyliśmy raka jest fakt, że jeszcze nie zainwestowaliśmy w niego wystarczającą ilość pieniędzy.
Prawda: to samo kłamstwo powtarzają od lat sześćdziesiątych… czyli twierdzenie, że lekarstwo na raka jest tuż za rogiem, a my potrzebujemy tylko więcej pieniędzy na badania, aby wreszcie je znaleźć. Ale to kłamstwo zupełnie zapomniało przyznać, że przemysł raka nie jest zainteresowany znalezieniem lekarstwa. Za dużo pieniędzy zarabiają na pacjentach nowotworowych, z darowizn, z badań naukowych i z leków. Rak jest branżą liczącą miliardy dolarów, a nikt w branży nie chce tego utracić.
Kłamstwo 18) Nowoczesne formy leczenia raka są bardzo skuteczne, co jest poparte naukowymi dowodami w ich skuteczności i bezpieczeństwie.
Prawda: prawdziwe dowody naukowe wskazują, że chemioterapia działa tylko w około 2-5% przypadków. Dla pozostałych 95-98% pacjentów otrzymujących chemioterapię, jest to śmiertelna trucizna, która uszkadza ich serce, wątrobę, mózg i nerki. Podobnie jak w przemyśle farmaceutycznym, naukowe „dowody” dotyczące leczenia raka są zniekształcone lub sfabrykowane, aby sprzyjać interesom finansowym przemysłu farmaceutycznego.
Kłamstwo 19) Nie ma związku pomiędzy odpowiednią dietą a rakiem.
Prawda: żywność, którą spożywasz codziennie, ma bezpośredni, wymierny i niezaprzeczalny wpływ na raka: w jego zapobieganiu lub wywoływaniu.
Kłamstwo 20) Branża raka chce… zbankrutować.
Prawda: nikt nie wierzy koncernom farmaceutycznym, onkologom, że faktycznie chcą walczyć z nowotworami, że faktycznie chcą leczyć pacjentów. Gdyby tak było to szybko musieliby zbankrutować, gdyż zabrakłoby chętnych na super drogie zastrzyki z chemią.
Oczywiście, że są uczciwi onkolodzy.
Tylko dlaczego zgadzają się na używanie tak śmiercionośnych metod?
Dlaczego uczciwie nie testują naturalnych metod, które opisane są w setkach ośmieszanych badaniach naukowych?
Polskie źródło: onalubi.pl

Za: https://onalubi.pl/rak/top-20-klamstw-na-temat-raka/
Za http://wolna-polska.pl/wiadomosci/20-klamstw-temat-raka-2017-04

www.zdrowiezroslin.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz