wtorek, 13 grudnia 2016

Ukrywane naturalne terapie serca Dr Michael Cutler

Ukrywane naturalne terapie serca i zabójcze oszustwa o popularnych terapiach serca. Dr Michael Cutler
Uniknij ataku serca, odblokuj tętnice, odwróć chorobę serca i wylecz słabnące serce – bez operacji, lekarzy czy leków.

Zawarte w tej książce informacje mają na celu edukowanie czytelnika, i w żaden sposób nie świadczą usług medycznych, finansowych, prawnych czy innych w pojedynczych problemach czy okolicznościach. Zachęcamy czytelnika do szukania porady u kompetentnych profesjonalistów dla osobistych potrzeb zdrowotnych, finansowych i prawnych.
Wprowadzenie
Choroba sercowo-naczyniowa zabija więcej Amerykanów niż jakikolwiek inny problem medyczny. Choroba ta obejmuje różne rodzaje takie jak choroba tętnic, blokady naczyń krwionośnych prowadzących do krytycznych organów np. mózgu (choroba naczyń mózgowych) i niewydolność serca. Trudności krążeniowe mogą wywołać atak serca (zawał serca) oraz wypadki naczyniowe mózgu (udar mózgu). Jak pokazują krajowe dane statystyczne, co 39 sekund umiera ktoś na chorobę sercowo-naczyniową: ponad 630.000 Amerykanów umiera corocznie, i ponad 61 mln Amerykanów cierpi na chorobę sercowo-naczyniową. Obecnie ryzyko choroby serca w wieku lat 40+ jest przerażające: 66% dla mężczyzn i 50% dla kobiet. To oznacza, że każdy z nas musi poważnie przyjrzeć się temu co robimy dla zdrowia serca.
Dziesiątki lat temu, badanie serca 1992 Bogalusa (Louisiana) [1] opublikowane w American Journal of Cardiology, głośno zadzwonił na pobudkę amerykańskiej społeczności medycznej o powadze epidemii chorób serca. W tym badaniu naukowcy przeprowadzili autopsję 204 osób w wieku lat 2-39, które zmarły w wypadkach, i które uważano za zupełnie zdrowe w czasie zgonu.
Szokująco, kiedy naukowcy zmierzyli blaszki tętnicze u tych osób, odkryli duże nagromadzenie ich u wielu z tych młodych, „zdrowych” ludzi.
Ponadto znaleźli smugi tłuszczowe w aortach praktycznie wszystkich dorosłych biorących udział w badaniu. (Aorta to główna tętnica organizmu, duży kanał który prowadzi krew z serca do wszystkich tętnic organizmu.) Połowa dzieci w wieku 2-15 lat miały smugi tłuszczowe w tętnicach wieńcowych. W tej grupie 8% też miało włókniste blaszki w tętnicach, blokady, które zaczęły utrudniać przepływ krwi. I u więcej niż 2 na 3 młodych ludzi w wieku 26-39 lat już były przeszkody w krążeniu.
Ten niezwykle młody wiek, w którym rozpoczęły się choroby serca, przedstawiał szokującą informację. I teraz wiemy, że te wydarzenia odbywają się gdy młodzi ludzie jedzą pokarmy wywołujące w organizmie stan zapalny.
Teraz mamy wiele różnych strategii profilaktyki choroby krążenia i inne strategie jej leczenia. Ale kiedy choroba już się rozwinie, niewiele możemy zrobić by przywrócić funkcję poważnie uszkodzonych narządów.
Pomimo ogromu problemu, większość ludzi nie ma wiedzy o przyczynach tej choroby, jak jej zapobiec, i o dostępie  bezpiecznych naturalnych terapii. Ponieważ ta choroba stanowi tak skrajne niebezpieczeństwo dla organizmu, musicie zrozumieć jak i dlaczego rozwijają się ta i inne przewlekłe choroby. Nasz upór w zmianie stylu życia będące powodem choroby krążenia odzwierciedla ryzykowną naiwność.  Niestety, wielu dorosłych Amerykanów trzyma się fałszywej opinii, że ich zdrowie jest poza ich kontrolą, i że ich zdrowiem kontrolują geny. Jednocześnie brakuje kompleksowego wysiłku kształcenia ludzi o tym jak zmniejszyć ryzyko choroby krążenia. Co więcej, dostępne informacje nie inspirują przeciętnego człowieka do podjęcia kroków promujących lepsze długoterminowe zdrowie. Niestety, nasze instytucje zdrowia – rząd, lekarze i firmy farmaceutyczne – nie mają skutecznego planu skorygowania fatalnej ścieżki naczyniowo-sercowej jaką ludzie  podążają.
W obecnym chaotycznym klimacie zdrowia, każda rodzina sama musi nauczyć się zasad optymalnego zdrowia i podjąć kroki zabezpieczające zdrowie członków rodziny.
Celem tej książki jest przekazanie twojej rodzinie wiedzy o tym jak kontrolować i pokonać czynniki wpływające na chorobę krążenia, czynniki które często są identyczne z elementami wywołującymi też przewlekłe choroby. Na tych stronach są fakty jakie musisz poznać by z rozsądną pewnością zapobiec chorobie krążenia. Poznasz także rozsądne opcje leczenia, zarówno techniki medycyny konwencjonalnej jak i naturalnej, bez chirurgii, bez leczenia farmaceutycznego. Ta książka skupia się na tym jak możesz dojść do ścieżki zdrowia, szczęścia i długowieczności.
Życzę zdrowia
Dr Michael Cutler
Tłum. Ola Gordon.
Kliknij i pobierz e-book:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz