środa, 7 grudnia 2016

Gardasil - Cervical - Siligard

Depopulacja Polski? Gardasil - Cervical - Siligard. 
Szczepienie szczepionką przeciwko HPV to czysty eksperyment,
a dzieci traktuje sie jak króliki doświadczalne” cytat z art..
I w dodatku za darmo, dla firm.


O tym, że przyrost naturalny spada w Polsce w sposób katastrofalny, pierwszy artykuł napisałem w roku 1981 r. w okresie I Solidarności. Po wojnie rodziło się w Polsce ponad 700 000 dzieci rocznie, przy liczącej 30 milionów ludności. Liczbę 40 milionów mieszkańców osiągnęliśmy w 1974 roku. Zaraz potem p. prof. Kostrzewski z PZH, działając jako ekspert WHO, przywiózł przymus szczepień dzieci na różyczkę i świnkę.
I tak to się zaczęło.[H.Kunicka. Orkiestry..]
Już wcześniej zaczęto maluchom wciskać szczepionkę przeciwko tężcowi. Przy najmniejszym skaleczeniu podawano zastrzyk surowicy. Wówczas tego nie wiedzieliśmy, ale obecnie wiadomo, że do szczepionki DePeTe podawano przeciwciała przeciwko HCG, powodujące samoistne poronienia u kobiet.
Efekty były „świetne”. Badania wykonywane w AMG w tamtych latach udowodniły, że robi się prawdziwa epidemia tych samoistnych poronień. Forsowana ustawa o dowolności skrobanek nie przeszła. Nawet „komuniści” nie chcieli przeprowadzać tak drastycznej depopulacji ludności.
Jednakże skutki przymusu szczepień dały znać o sobie zaraz po tej ustawce wykonanej przez WSI, zwanej Okrągłym Stołem. Opisałem to w 1992 roku z śp. płk M. Rajskim - „W Rękawiczkach”.
Udostępniony raport demograficzny w czasie obrad wskazywał, że przyrost naturalny w miastach jest już zerowy, tylko wieś powodowała utrzymanie populacji na tym samym poziomie. O wzroście liczby mieszkańców do planowanych 60 milionów mogliśmy pomarzyć. Obecnie przy 38 milionach ludności rodzi się tylko około 300 000 noworodków.
Wzrost liczby szczepionek z 3 do 12 i więcej, był jedną z głównych przyczyn zmniejszenia przyrostu naturalnego. Bezpośrednią przyczyną było wprowadzenie do składu szczepionek takich środków poronnych, jak przeciwciała anty HCG, które wykryto w szczepionkach DePeTe, w badaniach przeprowadzonych na zlecenie PT Biskupów w Kenii, oraz włączenie środka zwanego Polisorbat 20 i Polisorbat 80.

Obecnie nastąpił wzrost nacisków na lokalne samorządy, w celu wprowadzenia przymusu szczepień szczepionką, zwaną w zależności od producenta, Gardasil - Siligard - Cervical. Pierwsze ogłupianie samorządów zrobił nie kto inny, ale  zespół „popychaczy” szczepionkowych, zrzeszonych w Towarzystwie WAKCYNOLOGICZNYM. Konferencje były zawsze finansowane przez firmy produkujące szczepionki. I jeszcze się tym chwalili. Już 3 lata temu na konferencjach „naukawych” tego Towarzystwa organizowano specjalne sesje dla radnych, samorządowców i pielęgniarek.
Pod fałszywym hasłem zapobiegania rakowi przeprowadzano praktyczną operację prania mózgów tym, nie ukrywajmy, zupełnie nieprzygotowanym do takich akcji ludziom.
Dlaczego hasło, że szczepionka ta zapobiega rakowi szyjki macicy jest fałszywe? Z bardzo prostego powodu. Szczepionkę wprowadzono na rynek w 2006/7 roku. Szczepiono 16-letnie dziewczynki. Rak występuje najczęściej koło 40 - 50 roku życia. Czyli musimy poczekać co najmniej 30 lat w celu uzyskania odpowiedzi, czy szczepionka działa, czy nie.
Po pierwsze, problem polega na tym, że dziewczęta w szkołach szczepi się bez dokumentacji. Czyli, że chodzi o masową depopulację, bez dowodów!
Po drugie, wydano rozporządzenie, ze dokumentację należy, o ile ona istnieje w ogóle, przechowywać tylko koło 10 lat.
Po trzecie, brak całkowity systemu monitoringu szczepionych dzieci.
Po czwarte, obniżono wiek szczepiony do najpierw 12 roku życia, a potem do 8 roku życia.
Po piąte, dziewczynki w tym wieku nie posiadają rozwiniętych narządów płciowych, a więc w trakcie ich rozwoju uszkadza się je. Zostało to udowodnione.
Po szóste, zaczęto także szczepić chłopców, rzekomo jako nosicieli wirusa. Problem polega na tym, że wirus przenosi się także w ślinie i już noworodek pocałunkami może zostać zakażony. Szczepienie dziecka zainfekowanego przyspiesza rozwój raka. Przed szczepieniem żadnych badań się nie wykonuje.
Po siódme, 95% wirusa ginie samoistnie w okresie 6 miesięcy.

Czyli dzięki umiejętnej dezinformacji opartej na programie CIA, zwanym „MK -ultra”, w powiązaniu z programem „Drozd”, otumaniano mniej wartościowy ludek [St.Michalkiewicz], zamieszkujący pomiędzy Odrą i obecnie Bugiem.

 W oryginalnej pracy natomiast znajduje się podsumowanie: ”Mimo, że HPV jest znajdowany w raku szyjki macicy, nie jest to wystarczający powód potwierdzający. Tak więc inne ko-faktory są niezbędne do progresji z szyjki macicy HPV na raka. Długotrwałe stosowanie hormonalnych środków antykoncepcyjnych ma bardzo wysoki stopień prawdopodobieństwa w tej przemianie. Palenie tytoniu i jednoczesne zakażenie wirusem HIV zostały określone jako czynniki znacząco wpływające na powstanie raka; jednoczesne zakażenie wirusem Chlamydia trachomatis (CT) oraz wirus opryszczki zwykłej typu 2 (HSV-2), immunosupresja, a nawet niektóre braki dietetyczne, są prawdopodobne odpowiedzialne za raka. Czynniki genetyczne i immunologiczne gospodarza i wirusowe czynniki inne niż warianty typu wiremii i integracji wirusowej, mogą być ważne, ale nie zostały zidentyfikowane.
 http://vistafit.manifo.com/dr-jerzy-jaskowski-–-kongres-wakcynologow-czesc-i

Już po pierwszym roku sprzedaży Gardasilu w 2006 roku zanotowano ponad 1600 raportów o powikłaniach, z tego 371 zanotowano jako poważne, a na 42 przypadki zaszczepienia kobiet w ciąży, aż u 18 wystąpiło poronienie, lub wady płodu.
Centrum Informacji o Szczepieniach zanotowało: 
• 5 zgonów dziewcząt,
• 31 raportów uznanych za zagrażające życiu,
• 1385 przypadków wymagało ostrej interwencji lekarskiej
• w sumie zanotowano 2207 efektów niepożądanych.

New England Journal of Medicine doniósł, że Gardasil może być bardziej niebezpieczny, aniżeli można przypuszczać. Były to prorocze słowa, o czym dalej.
To fakt, że już w 2009 roku firma Merck zaczęła “kombinować” z możliwością szczepienia chłopców. Wbrew temu, co  obecnie twierdzi sekta szczepionkarska, było to spowodowane nie korzyściami dla potencjalnych chorych, ale gwałtownym spadkiem sprzedaży szczepionki. O ile w pierwszym okresie liczyli na ponad miliard dolarów zysku, to w wyniki lawinowo zgłaszanych powikłań sprzedaż spadała. 
Wspomnę tylko, że firma Merck w samych Stanach Zjednoczonych została pozwana przez 60 tys. ludzi w związku z aferą Vioxxe, który wywoływał skutki uboczne w postaci zawałów serca i udarów mózgu. Adwokaci firmy poszli na ugodę, wypłacając odszkodowania w wysokości 4,85 mld USD. Zaoszczędzili 17 miliardów dolarów.
Nie udowodniono bezpośredniej przyczynowości wirusa HPV. Tak uważa Krajowy Instytut Raka w USA. Rak występuje dopiero po 20 - 50 latach od zainfekowania. Gardasil ma być głównym źródłem dochodów firmy Merck i przewiduje się, że jego sprzedaż osiągnie wartość co najmniej 2 miliardów dolarów. To dochód, którego Merck bardzo potrzebuje po skandalu z Vioxxem. Aby osiągnąć taki dochód, Gardasil będzie musiał być wprowadzony do szkół. Warto wspomnieć, że całkowity koszt szczepionki to 1500 zł. Jak wiadomo, rząd warszawski [G.Braun] to zrobił!

Jak się bowiem okazało, Merck przed wprowadzeniem szczepionki do obrotu przeprowadził badania kliniczne tylko na 1200 dziewczynkach poniżej 16 roku życia w 13 krajach, czyli serie miały po mniej niż sto szczepionych! Pomimo to zanotowano 34 raporty o zakrzepicy naczyń, 27 raportów o wystąpieniu tocznia, 23 raporty o zakrzepie, 16 raportów o udarach mózgu, 544 raporty o napadach omdleń. Te raporty nie miały jednak praktycznego znaczenia. Nie wstrzymano sprzedaży, w celu wyjaśnienia narastających problemów zdrowotnych.
Porównanie ze szczepionką Menactra [na zapalenie opon mózgowych] wykazało, że zgłoszono co najmniej 2 razy więcej konieczności wizyt domowych u dzieci szczepionych Gardasilem, zanotowano cztery razy więcej raportów o zgonach, 6 razy więcej raportów o omdleniach oraz 7 razy więcej innych raportów.

Fakty te skutecznie odstraszają od wątpliwych i drogich szczepień dziewcząt i kobiet, nawet w bogatym USA.

Prof .Alicja Zubel jeszcze dosadniej określa takie bezmyślne szczepienie dziewcząt, nie tylko chłopców: ”Niczym nieusprawiedliwione jest więc szczepienie całej populacji, gdy bez tego ilość zachorowań może być sprowadzona do ułamka procenta.
Przykładem takiego bezszczepieniowego likwidowania raka szyjki macicy jest Finlandia i Szwecja. Odpowiednio nagłośnione badania cytologiczne wyeliminowały praktycznie umieralność spowodowaną rakiem szyjki macicy. Koszt był ponad 10-krotnie mniejszy. Nie było żadnych powikłań, tak jak występując po szczepieniach, których leczenie dodatkowo obciąża chorych, jak i NFZ. W Polsce NFZ celowo ogranicza dostęp do badań cytologicznych, wprowadzając limity czasowe.
Należy mocno podkreślić, że szczepienia nie eliminują cytologicznych badań. Innymi słowy, pomimo wydania 1500 zł, kobieta koło 40 roku życia powinna się co 1-3 lata badać cytologicznie, ponosząc określone koszta dodatkowe. Jest to więc nic innego, jak okradanie kasy społecznego, przymusowego ubezpieczenia, na korzyść prywatnej firmy.
W celu podkreślenia tego faktu podam kilka przykładów piśmiennictwa jak najbardziej naukowego. Ciekawe, dlaczego o tych faktach nic nie wiedzą tzw. koryfeusze rządowi?
Jak doniesiono bowiem, 15 września 2011 roku w szczepionkach firmy Merck & Co, sprzedawanych pod nazwą Gardasil, lub w Europie pod nazwą Siligard, znaleziono rekombinację DNA, która utrzymuje się we krwi ludzkiej. Sane Vax Inc. zaskoczony takim wynikiem badań przebadał ampułki zakupione w Stanach Zjednoczonych, Australii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Polsce i Francji. Okazało się, że 100 % zakupionych ampułek było skażonych! Jest to więc zjawisko globalne. Oznacza to, że wstrzykuje się dziewczętom biohazard rDNA wirusa HPV, z HPV-11 i HPV-18. Cząstki te zostały opisane, jako mocno przytwierdzone do aluminium.
Tak więc po pierwsze: jednak stosuje się aluminium, wysoce szkodliwą neurotoksynę, bezpośrednio do krwi. 
Po drugie: w dodatku przyczepiony do niej rDNA może spokojnie wędrować do mózgu. Już samo aluminium jest odpowiedzialne np. za demencję u ludzi. To obciążone rDNA spełnia rolę broni biologicznej z opóźnionym zapłonem.
 Szczepionka HPV została zatwierdzona przez rządową Agencję ds. Żywności i Leków (FDA, Food and Drug Administration) w czerwcu 2006 r. i dopiero w roku 2018 spodziewany jest raport z wynikami skuteczności Gardasilu oraz jego długoterminowych skutków ubocznych.http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/nowotwory/kontrowersyjny-gardasil_35612.html

Nie udowodniono bezpośredniej przyczynowości wirusa HPV. Tak uważa Krajowy Instytut Raka w USA. Rak występuje dopiero po 20-50 latach od zainfekowania. Jak więc można stwierdzić skuteczność i bezpieczeństwo szczepionki? Rak szyjki macicy jest przyczyną około 1% zgonów. Nie wiadomo, co go powoduje. Nie wykazano również nieszkodliwości szczepionki. Stwierdzono natomiast występowanie skutków ubocznych, czyli mówiąc wprost, występują liczne powikłania po podaniu Gardasilu, takie jak: bóle głowy, nieżyty żołądka i jelit, ostre zapalenie miednicy, astma, skurcz oskrzeli i zapalenie stawów.

Największe zasługi w dezinformacji medyków w Polsce ma bez wątpienia Medycyna Praktyczna, sponsorowana przez największych producentów szczepionek.
Podobny problem mają piewcy chorób wywoływanych przez wirusa brodawczaka. Jak zdążono policzyć, mamy ponad 120 typów tego wirusa. Jednak autorzy publikacji napisanej specjalnie dla Polskiego Archiwum Medycyny Wewnętrznej podają: ”Wprawdzie wirusa HPV nie udało sie jeszcze wyhodować, ale dzięki zastosowaniu metod molekularnych określono różne genotypy wirusa”, i dalej: „Zidentyfikowano dotychczas aż 120 tych genotypów, ale nie zawsze odpowiadają one serotypom”. Innymi słowy, pomimo ponad 40 lat badań, nie udało się wirusa odkryć. Wiara czyni jednak cuda. Nie wiemy, co jest w środku, ale szczepionkę od 2006 roku już firma Merck sprzedaje. Koncern GSK podobną szczepionkę wprowadził na rynek w 2009 roku.
I najciekawsze jak zwykle na końcu.
Dr Deirdre Young opublikowała pierwszą pracą, że u 16-letniej dziewczyny, zaszczepionej w 12 roku życia Gardasilem,  stwierdzono menopauzę, czyli starzenie biologiczne. Innymi słowy, wysterylizowano dziecko kompletnie. Praca opublikowana w Am. J.Reproductiv Immunology opisuje już 3 podobne przypadki, nazwane pierwotną niewydolnością jajników. Badania te zostały potwierdzone przez lekarzy w Izraelu i we Włoszech. Podobnie rząd Indii “zawiesił” program szczepień dziewcząt po 4 zgonach. “Szczepionka przeciwko HPV jest związana z poważnymi niekorzystnymi skutkami o wysokim poziomie zgłaszalności powikłań. Śmierć i wyniszczające choroby zostały potwierdzone”.

Tylko w okresie 2010 - 2012 zanotowano  po szczepionce Human papilo, typ 6,11,16,18 HPV4aż 1253 powikłania, to znaczy, że naprawdę było ich co najmniej 25 000. Po szczepionce HPV2 - 480 powikłań - to znaczy koło 10 000, a po szczepionce HPVX - 43 powikłania -  to znaczy blisko 1000. [bo zapisują, wg. speców, co 20-te.. MD]

Dziewczęta mają objawy przekwitania, czyli starzenia się biologicznego. Podobne obserwacje dochodzą z Japonii. Ministerstwo Zdrowia Japonii wycofało się z zalecania szczepienia Gardasilem, z powodu występowania powikłań. Merck stosował generalnie wysokie łapówki wydając tylko w jednym okresie na ten cel 18 milionów dolarów. Julia Gerberding, która była w latach 2002 do 2009 odpowiedzialna za dopuszczanie tych szczepionek, przeniosła się do firmy Merck, zostając prezesem działu szczepień z dochodami rzędu miliona dolarów.
Szczepionka przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego powoduje niewydolność jajnikówColafrancesco S. at.all. AmJ Reprod Immunol 2013 Jul 31. W przetłumaczeniu z polskiego na nasze, powoduje bezpłodność!
Szczepionka przeciw wirusowi brodawczaka ludzkiego powoduje toczeń rumieniowaty układowy. Gatto M, at all. Clin Rheumatol 2013, kwiecień 28.
Szczepienia i autoimmunizacja - vaccinosis: niebezpieczne kontakty? Shoenfield Y Aron -Moar J.Autoimmun. 2000 luty 14.
 Te  prace były znane na długo przed wprowadzeniem Gardasilu do Polski. Firma Merck, producent tego preparatu, została przyłapana na lobbingu do 50 państw za wprowadzeniem przymusu szczepień Gardasilem, jeszcze przed zatwierdzeniem przez FDA. Klasycznym przykładem takiego lobbingu był gubernator Teksasu Rick Peryy, który otrzymał od Mercka 50 milionów dolarów na kampanię wyborczą  a jego bezpośrednim doradcą był były „pracownik” korporacji.
Przedwczesna niewydolność jajników w 3 lata po szczepieniu Gardasilem BMJ www.naturalnews.com/041512 Gardasil

Drugą stroną medalu jest to, że SĄD w USA przyznał już 49 ofiarom poszkodowanym przez szczepionkę Gardsil 5 877 710 dolarów odszkodowania. Obecnie na rozpatrzenie oczekuje jeszcze 150 pozwów. To dane z 2013 roku.

I mamy problem.
Warszawski rząd  wprowadza szczepienia  gardasilem na rynek polski w okresie, kiedy po doświadczeniach duńskich, japońskich, czy włoskich, kraje te wycofują się ze szczepień. Sam musisz domyśleć się, dlaczego to się dzieje. 

Ps. Na marginesie.
W Kozienicach, jak zapewnia RynekZdrowia 06.08.2013 11.03, szczepieniem przeciwko HPV objęte są wszystkie dziewczęta urodzone w latach 2000 - 2003. Gmina wyprowadziła na ten cel z kasy aż 454 000 złotych. Ale to nie koniec. Gmina planuje wyprowadzić jeszcze ponad 300 000 złotych, aby szczepić dalsze roczniki, w sumie 300 dzieci. Zastanówmy się, 300 szczepionek za 716 000 złotych, toż to jest ponad 2000 złotych na dziecko. A inny zwolennik szczepień p. Sławomir Zagorski z GWybiórczej, z dnia 22.07.2009 14.39. zarzuca p. Pospieszalskiemu, że podał cenę szczepionki zawyżoną, bo aż 1400 złotych, kiedy on kupił za 1200 złotych. Kozienice kupiły szczepionkę za ponad 600 złotych drożej, bo aż za 2000 zł! I cicho! Jak twierdzą internauci, 30% ceny szczepionek idzie na łapówki. Pytanie, jak to jest z tymi samorządowcami, lobującymi za szczepieniami?
Rynek zdrowia.pl 25.03.2013. 14.36  w dziale nauka w Polsce [?], powołując się na prof. Marka Spaczyńskiego, byłego Kierownika Centralnego Ośrodka KPPPiWWRSM, zachęca do szczepień, jako jedynej metody zabezpieczenia się przed rakiem. Pod jego światłym doradztwem władze miasta Poznania przeznaczyły z kieszeniPoznaniaków aż 2 700 000 złotych na szczepienia. Ciekawe, czy inne potrzeby są także tak obficie zaspokajane? Na to pytanie już sami Poznaniacy muszą sobie odpowiedzieć.
A  podobno mamy CBA? Czyli jest to jednoznaczne potwierdzenie faktu, że jesteśmy półkolonią koncernów.
Poniżej podaję wycinek piśmiennictwa jak najbardziej uniwersyteckiego wskazującego na występowanie licznych powikłań po tej szczepionce. Każdy może sam sprawdzić jak jest oszukiwany.

PubMed danych : Recenti Prog Med. 2013 Jun; 104 (6): 262-6. PMID: 23801230 [21]
Artykuł opublikowany Data : 31 maja 2013
Operacje anty terapeutyczne : Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
PubMed danych : Hum Vaccin Immunother. 2015 15 lipca: 0. Epub 2015 lipiec 15. PMID:26176493 [23]
Artykuł opublikowany Data : 14 lipca 2015
Substancje : Witamina D: CK (1760): AC (247) [24]
Farmakologiczne Akcje : immunomodulacyjne: CK (599): AC (159) [26]
Dodatkowe Słowa kluczowe : Miana przeciwciał [27] , Skuteczność szczepionki [28]
Operacje anty terapeutyczne : Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
PubMed danych : Dermatologia. 2010; 220 (1): 60-2. Epub 2009 listopad 3. PMID:19887766 [30]
Artykuł opublikowany Data : 01 stycznia 2010
Choroby : Rumień: CK (44): AC (6) [31]
PubMed danych : JAMA. 2007 15 sierpnia; 298 (7): 743-53. PMID: 17699008 [33]
Artykuł opublikowany Data : 15 sierpnia 2007
PubMed danych : J Child Neurol. 2010 Mar; 25 (3): 321-7. PMID: 20189933 [35]
Artykuł opublikowany Data : 1 marca 2010
PubMed danych : Społeczność Pract. 2010 Jun; 83 (6): 30-3. PMID: 20586376 [38]
Artykuł opublikowany Data : 01 czerwca 2010
Operacje anty terapeutyczne : Szczepienia: HPV (Gardisil): CK (105): AC (13) [1]
PubMed danych : Mult Seler. 2009 Jan; 15 (1): 116-9. Epub 2008 września 19. PMID:18805844 [40]
Artykuł opublikowany Data : 01 stycznia 2009
Dodatkowe Słowa kluczowe : Szczepionka przeciw HPV: CK (10): AC (1) [42]
PubMed danych : Aton Primaria. 2010 grudzień 14. Epub 2010 grudzień 14. PMID:21163554 [44]
Artykuł opublikowany Data : 14 grudnia 2010

Gd.6.XI.2016r.
Gdańsk 05.XI.2016 r.
1 komentarz:

  1. Niech Bóg błogosławi dr Fuga za cudowne dzieła, które wykonuje w życiu ludzi. Zarówno ci, którzy mnie skierowali, jak i ci, którzy chcą skontaktować się z tym człowiekiem, znajdą w nim pomoc. Nazywam się Blessing Natasha ze Stanów Zjednoczonych. Zostałem wyleczony z wirusa opryszczki zwykłej (HSV) przez dr Saibu. Nie wiedziałem, że zioła są tak silne, dopóki nie przeczytam zeznań online o tym, jak dr Saibu pomaga ludziom z tą chorobą i leczyć Hiv, cukrzycę, zapalenie wątroby, choroby opryszczki i problemy z rakiem. Jego e-mail: drfugaspell@gmail.com Whats-App :: +2348122587810 go. Ten człowiek wysłał mi zioła i w ciągu 3 dni zostałem wyleczony. Poleciłbym każdemu, kto potrzebuje pomocy, aby skontaktował się z tym rzucającym zaklęcie, a otrzymasz natychmiastową pomoc. jakie są twoje okoliczności, cukrzyca, uzależnienia, problemy ze skórą, choroby skóry, schorzenia, utrata tkanki tłuszczowej, produkty zdrowotne, zdrowie seksualne, warunki seksualne, leczenie zapalenia stawów, zdrowie układu oddechowego, wzmocnienie mózgu, częste problemy ze skórą, wysoka krew, ucisk, mężczyźni Zdrowie seksualne, zdrowie seksualne kobiet, lęk i depresja są pewne jego pomocy. potrzebujesz więcej informacji o doktorze napisz do mnie blessingose009@gmail.com

    OdpowiedzUsuń