sobota, 12 listopada 2016

Lobbing a przekręty. Żywność a Zdrowie!

Lobbing a przekręty. Żywność a Zdrowie!
Z cyklu: „Nie daj się ogłupiać”
Kontynując medyczne przekręty, poniżej podaję w jaki prosty sposób oszukuję się społeczeństwa, poprzez tzw. medycynę strachu, będącą fałszywą flagą. Jak używa się tzw. polityków do robienia interesów.

Marshal pracując dla Clintona otrzymywała również dodatkowo 7000 dolarów miesięcznie od Coca-Coli.
We wprowadzaniu fałszywej flagi o przyczynach otyłości, tj. wmawianiu, że główną przyczyna jest brak ruchu, brała udział nawet p. Michelle Obama, pierwsza dama USA. Przemysł Fast Foodów kieruje w podobny sposób Clintonami.
Proszę zauważyć, że od 1989 roku żaden san-epid czy Główny Inspektor Sanitarny w Polsce, nigdy nie podały wyników kontroli fast-foodów. Pomimo, że dopuścili „to - to” do masowej sprzedaży, tak naprawdę społeczeństwo nie ma zielonego pojęcia co je.
Instytucje powyższe zajmują się marketingiem szczepień, wprowadzając kolejne ustawy o przymusie uszkadzania dzieci. Działają także na zlecenie koncernów. Praktycznie wszyscy szczepionkowcy mają drugie etaty.
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-jerzy-jaskowski-oglupianie-polakow-trwa-rotawirusy-2016-08

Przypomnę, że już w 1973 roku ukazał się film pt. „Zielona Pożywka” o ludożerstwie. Ludność przyjęła go spokojnie. Film przedstawia sytuacje, kiedy to w przeludnionym świecie, jedzenie zostało zredukowane do spożywania wafli zwanych „zielona pożywka”. Dopiero na koniec filmu okazało się, że wafle były przyrządzone z ludzkiego mięsa.
https://www.youtube.com/watch?v=Z0MPy7Z51pY

Nie jest to nic nowego.
Kanibalizm istnieje już od wielu lat. Mówi o tym otwarcie ks. prof. Zwoliński. Z wykładami można zapoznać się na Youtube.
https://www.youtube.com/results?search_query=Zprof+Zwoliński

Mięso ludzkie można spokojnie spożywać we Francji, gdzie sprzedaje się je z prosto z Chin. I proszę zauważyć, ze nikt się tym nie przejmuje. Żadna instytucja międzynarodowa do sankcji nie wzywa.

Przechodząc od komórek ludzkich zwartych w produktach stosowanych powszechnie.
Wyszło to na jaw, kiedy to firma Neocutis [ nowaskóra] opublikowała na swojej stronie internetowej informacje, że do produkcji kremów używa tkanek uzyskanych z płodów po aborcji.
http://www.polishclub.org/2016/06/13/dr-jerzy-jaskowski-2/
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/aborcja-kanibalizm-krwawe-oszustwo-2015-05

Kremy te to: Bio - restorative Skin Cream, Lumbre Bio - restorative Eye Cream, Bio - Gel Bio - restorative Hydrogel, Journee Bio - restorative day Cream. Fachowo są one nazywane proteinami skórnymi.
Np. krem Journee Bio - restorative day Cream, kosztuje w pudełku 30 gramowym aż 120 dolarów i wyprodukowany został z dodatkiem komórek z ciała 14 tygodniowego chłopca.
Life DYNAMISC W RAPORCIE Z 2009 ROKU WYJAŚNIA SZCZEGÓŁOWO W JAKI SPOSÓB TE FIRMY NABYWAJĄ CIAŁA.
Doskonale o tym mówi ks. prof Zwoliński. Takie poaborcyjne płody kosztują w Chinach tylko 75 dolarów za kilogram, a już we Francji cena wzrasta do 220 dolarów. Chińskie sądy wydają zgodę na taki handelek. Wiadomo, że w niektórych kantonach wolno kobiecie mieć tylko jedno dziecko, każde następne jest mordowane i to najczęściej na oczach matki, poprzez zatopienie w beczce z wodą.

Ostatnio ujawnione wiele więcej zapotrzebowań na płody ludzkie. Okazało się, że wiele firm spożywczych używa komórek płodowych do poprawy smaku. Takie firmy jak Kraft, PepsiCo, Nestle używają różnych substancji smakowych wyprodukowanych z wykorzystaniem tkanek płodów ludzkich. Np. Firma Senomyx z Kaliforni produkuje „fałszywe chemikalia” zmieniające poczucie smaku. Środki te są dodawane do wielu produktów spożywczych każdego dnia.
Senomyx opiera się na preparacie HEK 293 otrzymanym właśnie z aborcyjnego płodu. Komórki są pobierane z nerek wyskrobanych płodów.
A podobno kanibalizm jest karalny, a wszyscy korzystający z tych preparatów, to kto?

Ale to nie wszystko.
Właśnie ostatnio tak reklamowane szczepionki przeciwko odrze - MMR również zawiera pochodne otrzymane z komórek aborcyjnych płodów. Podobnie komórki takie są zawarte w szczepionkach ProQuad - Merck, Varivax -Merck, Pentacel -Sanofil Pasteur, Havrix -GSK

VACCINES:
- MMR II (Merck)
- ProQuad (MMR + Chickenpox — Merck)
- Varivax (Chickenpox — Merck)
- Pentacel (Polio + DTaP + HiB — Sanofi Pasteur)
- Vaqta (Hepatitis-A — Merck)
- Havrix (Hepatitis-A — Glaxo SmithKline)
- Twinrix (Hepatitis-A and B combo — Glaxo)
- Zostavax (Shingles — Merck)
- Imovax (Rabies — Sanofi Pasteur)
OTHER MEDICINES:
- Pulmozyme (Cystic Fibrosis — Genetech)
- Enbrel (Rheumatoid Arthritis — Amgen)

Komórki ludzkie znajdują się w kosmetykach.
Komórki ludzkie znajdują się w napojach.
Nawet w przetworzonej żywności odkryto ludzkie DNA.
I zauważ Dobry Człowieku, na urzędnikach mających pilnować jakości pożywienia nie robi to żadnego wrażenia.

Innymi słowy cały system opiera się na:
1.      restrykcyjnym pobieraniu pieniędzy od obywateli - podatkach,
2.      gromadzeniu ich w jednym worku,
3.      rozdziale do wybranych instytucji wg nieznanego klucza,
4.      najczęściej pieniądze trafiają do prywatnych korporacji, np. farmaceutycznych wg zaleceń bliżej nieznanych ekspertów. Tak się dziej np. z wprowadzeniem przymusu szczepień, pomimo posiadanej wiedzy, że szczepienia nie mają znaczenia medycznego. Takie niepotrzebne wydatki jak: np. zakup centralny ok. 200 ultrasonografów przez Ministerstwo Zdrowia tylko dlatego, że syn ministra pracował w firmie handlującej ultrasonografami. Zakupy hurtowe szczepionek, to jest wypływ z kasy państwa ok. 200 000 000 zł, a będzie większy ponieważ do tej chwili obowiązuje u nas 16 szczepionek, a np. w USA 45. I cały czas owi bliżej nieznani eksperci leją krokodylowe łzy, że jesteśmy daleko w tyle za czołówką światową. Ostatnio producenci szczepionek załatwili sobie centralną sprzedaż poprze Unię Europejską.
5.      zdziwienie budzi nazywanie tych, wystawionych w TV osobników jako ekspertów, ponieważ trudno znaleźć jakiekolwiek ich prace upoważniające do takiego tytułu. Zawsze zresztą trudno uzasadnić dlaczego urzędnicy wybierają znajomych króliczka na ekspertów. W 2009 roku ONZ na podstawie jakichś do dnia dzisiejszego nieujawnionych ekspertów, ogłosiła stan pandemii. A nasi spolegliwi ex... tak to nadal nazywają, chociaż już dawno udowodniono, że to był z tą grypą blef. Wyciekło jednocześnie do prasy, że przynajmniej kilku [ 9 na 11] tych ekspertów inaczej, było finansowanych przez firmy szczepionkarskie. Straty jakie poniosły poszczególne rządy wynosiły po kilka miliardów euro.
Przypominam, że City of London, to państwo posiadające 97% całego pieniądza znajdującego się na Ziemi, oraz 95% wszystkich ubezpieczeń. Państwo to nie raz w okresie ostatnich dekad wykazało, że może w dowolnej chwili użyć wystarczającego potencjału wojskowego do zniszczenia każdej opozycji vide Libia, Irak, Syria itd.
Powyższy temat świadczy jednoznacznie, ze aktorzy sceny politycznej zasiadający na Wiejskiej albo nie maja zupełnie rozeznania w tym czym biorą udział, albo realizują scenariusz napisany w zupełnie innym kraj. Sam musisz wybrać właściwą odpowiedź Sz. Czytelniku.
http://www.polishclub.org/2016/08/05/dr-jerzy-jaskowski-oglupianie-polakow-trwa-kwasniewski-cia-weterani/
http://wolna-polska.pl/wiadomosci/tag/jaskowski
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17191&Itemid=119

Przykładowo;
Przegłosowano prawie bez sprzeciwów, podpisanie się Polski pod tzw. układem stowarzyszeniowym z Kanadą i USA - CETA.
Przysłuchiwałem się rozmaitym wypowiedziom i zapoznałem się z kilkoma co najmniej artykułami tych aktorów. Żaden nie podał prawdy ale prześlizgiwali się po temacie.

Dotyczyło to zarówno tych co chwalili jak i tych co ganili.
PRAWDA DOTYCZY WPUSZCZENIA np. PRODUKTÓW CHIŃSKICH NA NASZ RYNEK BEZ ŻADNEJ KONTROLI.
W 1970 roku, pomimo toczącej się wojny w Wietnamie, gdzie Chiny były stroną [ wspierającą Wietnam Północny] USA weszło na rynek chiński z masową produkcją. Wydano setki milionów dolarów i przeniesiono co bardziej uciążliwa produkcję do Chin.
Spowodowane to było zniszczeniem w Ameryce większości wody pitnej poprzez zachłanny przemysł od czasów I Wojny Światowej.
Po ok. 40 latach nastąpiło to samo w Chinach. Wody zostały gruntownie zniszczone, a epidemia raka szerzy się dookoła.
Od 2007 roku Ameryka wycofuje się z Chin na z góry upatrzone pozycje do Argentyny [wykupiono w 2012 roku milion km kwadratowych, więcej aniżeli za czasów Wazów posiadała Polska], wykupuje się ziemię na Ukrainie [ok. 4 miliony ha] Wykupuje się ziemię w Rodezji czy Nanibi.

A co zostało Chińczykom?
Oczywiście zielone papierki zwane dolarami. Ale papierem nie można się odżywiać. W Chinach brakuje żywności. Większość terenów jest górzysta, a do podlewania plonów używa się skażonej metalami ciężkimi oraz pestycydami wody.
Co mogą zrobić Chińczycy posiadając te 12 bilionów dolarów?
Mogą je spokojnie rzucić na rynek, i nastąpi krach dolara w okresie kilku dni, albo kupić coś za to,
Oczywiście w interesie USA nie leży w chwili obecnej krach dolara.

Co robi USA, City od London?
Pozwala ograbiać kondominia, do których należą kraje postkomunistyczne.
Przykładowo, pomimo, że Chińczycy wg polskojęzycznej prasy, niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, wykiwali nas przy budowie kawałka autostrady i oszukali podobno na miliard, to obecny rząd warszawski [G.Braun] nadal prowadzi z nimi interesy.
Przykładowo sprzedano zakłady mięsne na Mazurach. Przecież każdy przeciętnie inteligentny osobnik wolałby sprzedawać wyroby, a nie zakład produkcyjny.
Na rynku pojawiło się masę zieleniny z Chin np. cebula czy czosnek, imbir.
Proponuję zachować dużą ostrożność przy zakupie. Produkty te nie są badane pod kątem zawartości pestycydów czy herbicydów. Łatwo je rozpoznać; czosnek jest duży i ząbki łatwo odchodzą, cebula także jest większa. Zawartość natomiast czynników aktywnych znacznie mniejsza.
Innymi słowy po porostu odpowiedni ludzie dostali polecenie i je bez szemrania wykonywali , podobnie jak niejaki Piłsudski - Ginet - Selman przed 90 laty. A co robi Rzad Warszawski ?
Chce budować jemu muzeum!

City of London ma długie ręce i wie jak się nimi posługiwać.
Dr J. Jaśkowski

Jeżeli ludzie się zgodzą, żeby rząd kontrolował ich jedzenie oraz leczenie to w krótkim czasie ich zdrowie będzie w podobnie opłakanym stanie jak dusza niewolnika”
Thomas Jefferson

PIMD 21568886
PIMD 22235057
www/mercola/com z 21.wrzesień 2011.
www/mercola.com/2016/08/31/ - wykaz szminek zawierających trucizny

PubMed 10067727
PubMed 8546886
Pub Med3361685
PubMed16098653
Pub Med 22425036
PubMed 21568886
PubMed16019791
PubMed 20807425
PubMed24103160
www.mercola.com - z 26 października 2016 r.
www.mercola.com - z 22 października 2016 r.

Gda.09.XI.2016 r.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz