czwartek, 27 października 2016

Grypa artykuł + wywiad z dr. J Jaśkowskim

W artykule link do konferencji POLAKU LECZ SIĘ SAM - ROZMOWA Z DR. JERZYM JAŚKOWSKIM warto posłuchać.

Kolejni emeryci do odstrzału. Radom - 3500 ludzi - Grypa...
dr J.Jaśkowski
               Aby dotrzeć do źródeł trzeba płynąć pod prąd.  S.Lec
Jak pisałem to wiele razy, zawsze na jesień rusza kampania straszenia ludzi problemem grypy. Cel jest jasny! Wzrost sprzedaży szczepionek czyli mówiąc wprost, okradanie ludzi pod pretekstem fałszywej flagi, rzekomego dbania o ich zdrowie. Tak jakby handlarz znała się na zdrowiu.

Co prawda zawsze się dealerzy szczepionkowi zasłaniają informacją, że szczepienia są bezpłatne, ale zaraz potem dodają, że są kupowane przez samorząd.
I mamy, co najmniej dwa problemy.
Po pierwsze, samorządy niczego nie wypracowują, tylko wg własnego widzimisia nakładają podatki na obywateli, a sobie wyznaczają wynagrodzenie.  Proszę zauważyć, jaki sprytny system wprowadzono po tzw. przemianach 1989/2006,  samorządowcy sami sobie wyznaczają wynagrodzenie. Stad mamy coroczne podwyżki podatków. Przecież radni musza się wyżywić, jak mawiał pewien pan w stanie wojennym.
[2006 data odejścia ze Służb Wojskowych ostatniego generał…a szkolonego w Moskwie]
Po drugie, radni z zasady nie posiadają wiedzy merytorycznej, przynajmniej udowadniają to szeroko, chodziażby w uzasadnieniu stosowania szczepionek.
Żadna rada miejska czy wiejska nigdy nie przedstawiła statystyki zachorowań na dana chorobę na swoim terenie.
Innymi słowy nie chodzi o teoretyczne zwalczanie hipotetycznej choroby ale o znalezienie sposobu wyprowadzenia pieniędzy z kasy podatnika.
Wielokrotnie podawali to byli dealerzy szczepionkowi w internecie, ze 30% kosztów szczepionek to są łapówki.
Przypomnę sytuację z przed ok. miesiąca z miasta Łodzi.
Przypominam, nie gdzie indziej ale w mieście Łodzi istniało od 1940 roku  żydowskie „państwo - folwark” niejakiego Rumkowskiego.  Nie piszę tego z roztargnienia ale pewne cechy samodzielnego państwa  ten folwark posiadał. Rumkowski oprócz prywatnego burdelu, miał prawo bić pieniądze, miał własne siły zbrojne i do końca pracował dla Niemców.
Po iluś tam latach także w Łodzi ujawniono łowców skór. W żadnym innym zakątku Polski na to nie wpadli tylko w Łodzi [podobno także w Białymstoku, ale to bliźniacze miasto w sensie założycielskim].
Z ogromny zdziwieniem  przeczytałem w rynkachzdrowia.pl, że w Łodzi chcą zaszczepić ponad 7000 obywateli powyżej 65 roku życia. Jak wyjaśnia p. Irena Iwanicka , dyrektor Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych w Łodziszczepienie emerytów będzie bezpłatne.
Miasto zakupiło szczepionek za 210 000 złotych. Jest to kontynuacja akcji od 2008 roku.
Do tych szczepień namawia także p. dr Anna Mietlińska, twierdzeniami, że to jest dobra forma profilaktyki.
Dobra dla kogo? Przecież p.dochtor nie musi się tak z niewiedzą publicznie obnażać.

Ręce można załamać.
Po pierwsze, od kiedy to miasto czy gmina  może coś robić bezpłatnie.  Stare nawyki komunistyczne widać na odległość. Przecież najpierw musi te pieniądze ukraść, pod pretekstem podatkówmieszkańcom. Proszę zauważyć, najpierw urzędy poszczególnych gmin uchwalają podwyżki podatków, a potem już bez żadnej konsultacji i kontroli społecznej wydają, na co chcą.
Obecnie jak podaje RynekZdrowia z 13 października 2016 r. w ślady Łodzi idzie miasto Radom. Jak wiadomo, miasto Radom to domena Informacji Wojskowej czyli WSI.
Tak jakoś dziwnie się dzieje, ze przymus lub jak kto woli bezpłatne szczepienia, najczęściej są realizowane w okręgach dawniej podległych służbom wojskowym.
Otóż co wymyślił Zarząd Radomia. Po raz 12 przeznaczył ponad 100 000 złotych na zaszczepienie przeciwko grypie  ok. 3500 seniorów powyżej 65 roku życia.
Jeszcze się chwali, ze otrzymał od prywatnej fundacji, niewiadomego finansowania, statuetkę Samorządowego Lidera. Nie wiadomo tylko czego!
Tą fundacją, nagradzającą Radom, jest Instytut Oświaty Zdrowotnej Fundacji Haliny Osińskiej. Jest to bardzo ciekawy Instytut ponieważ nie można znaleźć żadnej pracy naukowej tej jednostki. Czyli jest to coś podobnego do „klinika włosa” czy „Instytutu Paznokcia” co dawniej nazywano po prostu Zakładem Fryzjerskim.
Oczywiście, jak każdy niekompetentny ośrodek powołuje się na znaną warszawska znachorkę prof.mgr Lidie Brydak, która weszła już na wyższy poziom dezinformacji i mowy nienawiści, ponieważ nawołuje do prawnych rozwiązań w przymusie szczepień np. pracowników służby zdrowia.
Nie jest to znowu takie dziwne, ponieważ p. prof.mgr Lidia Brydak podaje wszem i wobec, że corocznie się szczepi przeciwko grypie.
Jak natomiast udowodniły to badania kanadyjskie  z każdym szczepieniem demencja wzrasta, ponieważ szczepionka przeciwko grypie zawiera duże ilości rtęci i aluminium znanych neurotoksyn.
P. prof. mgr L.Brydak, jako znachorka, nie ma większego pojęcia o leczeniu grypy. Udowadnia to na stronie internetowej swojego zakładu PZH,  nie umiejąc odróżnić zakażeń grypowych od podejrzeń zakażeń,  ani chorób wirusowych od bakteryjnych. Więc trudno z nią dyskutować.
Ale to okłamywanie społeczeństwa robi za pieniądze podatnika. Chociaż w internecie można znaleźć liczne informacje o dofinansowywaniu tej Pani np. przez firmę Sanofil. No, ale czego to w internecie znaleźć nie można. Chociaż z drugiej strony to samo podała Gazeta Wyborcza.

Że takowe szczepienia są szkodliwe nie ulega żadnej wątpliwości. Szczególnie dla osób starszych i małych dzieci. No chyba, że komuś życie nie miłe i chce legalnie skorzystać z procedur eutanazji. To przecież także tylko zastrzyk. Co prawda prasa zagraniczna porównuje go do zastrzyków fenolu podawanych w obozach koncentracyjnych tylko z odroczonym działaniem. Ale wiadomo, pismaki różne rzeczy wypisują, np o dobrobycie w Polsce.

Przypomnę tylko najważniejsze sprawy.
Po pierwsze, w szczepionce przeciwko grypie znajduje się rtęć w ilości 50 ppm. Rtęć jest jedną z najsilniejszych neurotoksyn, czyli pierwiastków uszkadzających mózg.
Po drugie, norma zalecana przez toksykologów jest przekroczona, bagatelka tylko 25 000 razy [ wg EPA].
Gdyby którykolwiek z  PT Czytelników dostał, chociaż raz w życiu wynagrodzenie większe  25 000 razy to na pewno wiedziałby, co to znaczy.
A tutaj dawka dopuszczalna, czyli taka, która już może zabić komórkę jest 25 000 razy większa aniżeli zdolność tej komórki do przeżycia.

Jeszcze ciekawsze jest to, że np. znana znachorka warszawska mgr.prof. Lidia Brydak zaleca stosowanie tej szczepionki kobietom ciężarnym.
Tymczasem nawet w ulotce czytamy, że:
„Nie ustalono bezpieczeństwa dla kobiet w ciąży”.
W dalej czytamy: Bezpieczeństwo i skuteczność nie została ustalona dla kobiet w ciąży” nie wspominając o płodach.
Nawet CDC informowało o tym kobiety w ciąży,  że szczepionki zawierają duże stężenie rtęci
Oprócz tego w szczepionkach p. grypie znajduje się aluminium uznane za drugą najgorszą neurotoksynę,  czyli uszkadzająca mózg oraz znajduje się w niej rakotwórczy formaldehyd. Aluminium zwarte w szczepionkach dostając się bezpośrednio do krwi ułatwia penetrację rtęci do mózgu.
Aluminium jest także odpowiedzialne za raka piersi u kobiet.

Badania przeprowadzone w Kanadzie w 2010 roku udowodniły, że osoby szczepiące się na grypę,  często zapadają na grypę  o znacznie ostrzejszym i cięższym przebiegu.
Udowodniono także, że u  osób starszych szczepiących  się demencja wyraźnie przyspiesza.
Jak ustaliła to najważniejsza organizacja medyczna Cohrane Libery.

szczepienie przeciwko grypie ma taką sama wartość jak mycie rąk”.

Ale jest to doskonały sposób wyprowadzania pieniędzy podatnika do prywatnych kieszeni. I to w dodatku legalny.
Tylko, dlaczego na to wydają Twoje podatnika pieniądze?, Przecież chyba sam wiesz, ze ręce trzeba myć.

Rada Starego Dochtora
Na liczne prośby o skuteczne porady przy grypie i przeziębieniach podaję jeszcze raz skuteczny i tani przepis. Jednocześnie proszę o zrozumienie, ale nie mam czasu każdemu podawać przepis oddzielnie.
-------------------- 
O szczepieniach i nie tylko
Leczenie grypy i przeziębień wirusowych.

Jak poczujesz się rozbitym, będziesz miał dreszcze, podwyższoną gorączkę, poty, bóle głowy, itp objawy to zaraz jak się źle poczujesz pobierz 10 tabletek węgla drzewnego, tego czarnego. Nie w kapsułkach. Normalna tabletka zawiera 500 mg węgla, a kapsułka tylko 150 i jest o 300 % droższa.
Jak nie masz go pod ręką, to może to być zwykły węgiel drzewny z kominka. Trzeba go tylko dobrze młotkiem na proszek rozbić. Nie daj się nabierać na produkty sklepowe.
Dorosłemu do wypicia trzeba podać tak ok. 2 cm tego proszku w szklance - węgla - na pół szklanki wody, dziecku 0.5-1 cm, w zależności od masy ciała.
Po ok. 5 godzinach należy całą procedurę powtórzyć.
Po kolejnych 5 godzinach jeszcze raz.
I tak, co 5 godzin aż kupka wyjdzie czarna, i najlepiej jeszcze raz. Czasami jak się za mało węgla przyjmie to następuje nawrót choroby.
Po tym, czyli po ok 24 - 30 godzinach  należy wypić możliwie szybko szklankę lub dwie mleka kwaśnegod krowy. W żadnym przypadku nie pić tego zabielanego płynu z kartoników, plastików itd.
Po kolejnych 5 godzinach kolejny kubek mleka.
Jednocześnie należy spryskać tylną ścianę gardła, z języczkiem,   roztworem kwasu jabłkowego, ale samemu zrobionego. Przygotowanie takiego kwasu jest  jednorazową sprawą i mamy butelkę - czyli zapas dla całej rodziny, co najmniej na pół roku.
Jest to sprawdzony i medycznie uzasadniony sposób postępowania.
Wirus wnika właśnie przez tylną ścianę gardła. Pryskać z atomizera trzeba często, co godzinę, ponieważ przełykając ślinę usuwamy kwas.
Węgiel jest tylko absorbentem,  czyli odkurzaczem, toksyn znajdujących się w naszym przewodzie pokarmowym. Nie powoduje żadnych innych skutków ubocznych.
Objawy kliniczne, jakie odczuwamy są spowodowane przez toksyny powstające w czasie walki naszego układu odpornościowego z wirusem, a nie jak dawniej sądzili, z powodu wnikania wirusa do komórki.
Jeżeli zaczniecie kuracje wcześnie to żadne toksyny nie wnikną do krwioobiegu i początkowe objawy ustąpią szybko w okresie 24 godzin. Nie ma żadnych skutków ubocznych jak przyjmiecie węgiel niepotrzebnie.
Kwaśne mleko należy wypić w celu zasiedlenia naszego przewodu pokarmowego dobrymi bakteriami, a te najlepsze i najtańsze są w mleku krowim. Jak mleko jest fałszowane to nie skwaśnieje.

www.rynekzdrowia.pl z 13 .10.2016.

Gdańsk .21X2-16 r.

1 komentarz:

  1. Mam niewielką uwagę do zastosowania węgla z kominka lepiej użyć węgiel drzewny do grilla, który po sproszkowaniu trzeba jeszcze wyprażyć, aby do go odgazować w temperaturze około 120 stopni.

    OdpowiedzUsuń