czwartek, 9 marca 2017

ORMUS - PROSZEK BIAŁEGO ZŁOTA

Ormus… dziwna, nieznana, niedawno odkryta substancja? A może znana od bardzo dawna i zapomniana? Może celowo wyparta ze świadomości ludzi? Kto wie, jak było naprawdę? W sumie, nie ważne. Ciężko było by się dokopać do prawdy. Istotne jest i bardzo mnie to cieszy, że Ormusy pojawiły się na mojej drodze, za co jestem bardzo wdzięczny.

Niestety żadne źródła jasno i zdecydowanie nie podają, że Orme było znane naszym dawnym przodkom. Nigdzie nikt jednoznacznie nie wspomina, aby Ormusy były stosowane od bardzo, bardzo dawna. Jest pare informacji o tym, że były używane przez starożytnych dzięki posiadanym przez nie właściwościom, ale nie jest to potwierdzone. Nie wiadomo czy są to legendy, opowieści, czy rzeczywiście mowa jest o Orme. Jednak Ja nie jestem naukowcem i nie potrzebuję dowodów. Od zawsze czułem, że starożytni wiedzieli co robili i tak pewnie było, że dobrze znali Ormusy. Inaczej je nazywali, ale je znali.
ORME – powiązane z Gwiezdnym Ogniem, znane również jako Kamień Filozoficzny, Eliksir Życia, Biały Proszek Złota, Ma-na lub Manna, jest również skrótem od „Orbitalnie Przekształconych Pierwiastków Monoatomowych” (Orbitally Rearranged Monoatomic Elements). Fraza ta została wymyślona przez Davida Radiusa Hudsona, który wykonał rozległe badania odnośnie tego tematu. Słowo Orme, być może przypadkowo, a być może nieprzypadkowo, jest tym samym, co hebrajskie słowo oznaczające „Drzewo Życia”.

ORMUSY ODNALEZIONE

Współczesna opowieść o Ormusach zaczyna się w roku 1970, w Arizonie. Jej bohaterem był David Hudson. Pewnego dnia jego uwagę przykuła po prostu ziemia, która wydała mu się inna niż wszystkie. Zaczął ją badać i po wielu naukowych badaniach odkryto, że znajduje się w niej pewien materiał, nazwano go Orme. Zaczęło się wielkie poszukiwanie tego minerału. W 1995 znaleziono go blisko najbardziej energetycznego miejsca na Ziemi w okolicy Mount Shasta, w północnej Kalifornii (podobno jest to miejsce pierwszej czakry ziemi), gdzie ten minerał tworzył się 200 000 lat. Patrick Bailey znany naukowiec zajmujący się badaniami nad produktami i suplementami naturalnymi rozpoczął badania nad Orme. Udał się w góry Sierra, gdzie spotkał Indiankę, która leczyła za pomocą ziół. Dowiedział się m.in. jakimi ziołami można wyleczyć AIDS. Prowadzone badania z tymi ziołami doprowadziły go do miejsca, ich występowania. Okazało się, że rosną one w pobliżu składowisk naszego białego minerału. Dzięki badaniom nad ziołami i Białym Złotem doszedł do wniosku, że wpływają na DNA człowieka i otwierają w nim wyższą świadomość.

STAROŻYTNE ORMUSY

Rozmaite źródła różnie podają czym był kiedyś Ormus, jak go stosowano i jakie posiadał właściwości. Biały proszek złota zwany był kamieniem filozoficznym. Białe Złoto było wytwarzane alchemicznie w zamierzchłych czasach przez starożytne cywilizacje. Celem było osiągnięcie wysokiej świadomości przez człowieka i wzmocnienie własnych zdolności. Jak mówi stara grecka legenda, Mojżesz znalazł złoty proszek na górze Synaj i zabrał go ze sobą. Posłużył on pod budowę Świątyni w Jerozolimie. W starożytnej Mezopotamii był znany pod nazwą Shem-an-na (ognisty kamień). W Egipcie – Mifkzt (rajski kamień). Mifkzt (mleko Hathor/Isztar) było ofiarowane duszy i było kluczem do procesu transformacji i zmiany ciała na tzw. Ciało Świetliste. Był używany do różnych rytuałów przez faraonów i kapłanów, pomagał budzić spirytualnie duszę (Ka). Mistyczne białe złoto zwane też inaczej „Owoc drzewa życia” i „Gwiazda Złotego Ognia Boga” został zapomniany przez ludzkość na tysiące lat.
Książki alchemiczne mówią o „Białym Proszku ze Złota”, pokarmie Bogów, substancji otrzymanej z żółtego złota, które zostało zmienione w biały proszek po osiągnięciu stanu monoatomowego. To jest ta sama forma, w której Hudson odnalazł wszystkie osiem monoatomowych metali szlachetnych.
Starożytni od tysięcy lat wiedzieli o efektach nadprzewodnictwa metali szlachetnych na naszej świadomości. To, co oni nazywali świetlistym ciałem (Ka) i to, że zarówno fizyczne ciało jak i świetliste ciało musiały zostać nakarmione. W ten sposób możemy użyć własności elementów monoatomowych, by lewitować i całkiem prawdopodobnie aktywować tak zwane „junk DNA” – „zbędne DNA” razem z ogólnie nieużywanym w 90% mózgiem.
Dla alchemików największą pracą było przygotowanie Eliksiru Życia (bdellium) i kamienia filozoficznego (onyksu), lub mówiąc bardziej anegdotycznie, tradycyjnie, zamiana ołowiu w złoto. W drodze do osiągnięcia tego szlachetnego celu, alchemicy przeszłości nauczali, że kluczem do sukcesu było „dzielić, dzielić i dzielić.” Implikacją tej rady jest to, że jedynie poprzez uwolnienie atomów pierwiastka z ograniczeń jego metalicznej struktury wielu atomów, można osiągnąć ezoteryczny cel alchemii. Alchemicy najwyraźniej próbowali osiągnąć monoatomową formę złota i innych szlachetnych pierwiastków, nawet jeśli tego tak nie opisywali.
Inne odniesienia opisują miksturę białego proszku ze złota w wodzie jako „To, co wyszło z Ust Stworzyciela”, „Nasienie Ojca w Niebie” i „Złotą łzę z Oka Horusa”. Hudson wierzy, że Mojżesz znał tajemnice tworzenia Orme, oraz, że Arka Przymierza była jedynie zbiornikiem przewożącym ten minerał. Będąc eterycznym, nadprzewodnim urządzeniem elektrycznym z Orme w środku, wyjaśniałoby to niewiarygodne właściwości Arki. Od lewitacji do „Podmuchów Niebiańskiego Gniewu”. Później w tradycji Essene, biały proszek ze złota zaczęto nazywać „Nauczycielem Prawości”. Hudson połączył również Orme z hebrajską tradycją Ma-Na lub Manny, którą również uważa się za Biały Proszek ze Złota. Ciekawostką jest fakt, że manna dosłownie oznacza: “Co to jest?” Ta fraza występuję w wielu miejscach w „Egipskiej Księdze Umarłych”, „Papirusie Ani”. Stąd też historyczne i filozoficzne implikacje łączą Orme z kapłaństwem Melchizedek’a i metalurgicznym powstaniem Qumrun, gdzie znajdowały się Esseny.
Istnieją również dowody na to, że Świątynia Hathor na Górze Horeb na Przylądku Synaj była zaangażowana w budowę piramid. Laboratoria piecowe były używane nie tylko w celu dostarczenia pożywienia świetlistym ciałom faraonów w tradycji Gwiezdnego Ognia, ale również, poprzez użycie potencjału lewitacji, masywne bloki piramid mogły być łatwo umieszczane na miejscu, ponieważ biały proszek ma możliwość zaginania czasoprzestrzeni, utrzymując przyciągnie grawitacyjne poniżej zera oraz poprzez przekazanie swojej własnej nieważkości do bloku kamienia. Gardner zauważył nawet, że: „Niegdyś zapieczętowana Izba Króla (w Wielkiej Piramidzie w Gizie), faktycznie została stworzona jako nadprzewodnik, posiadający zdolność przetransportowania faraona do innego wymiaru czasoprzestrzeni przez Pole Meissner’a (polarna magnetyczna aura ciała).” 
Alchemicy Lapidus i Philalethes Eirenaeus powiedzieli: „Kamień Filozofa nie jest żadnym kamieniem, ale proszkiem posiadającym moc przemiany podstawowych metali w złoto i srebro.” Dalej twierdzą: „Kamień, który ma być transformatorem metali do złota musi być szukany w cennych metalach, w których jest załączony i zawarty. Mówi się na to kamień z powodu jego stałej natury i tego, że opiera się działaniu ognia równie dobrze jak jakiś kamień, ale jego wygląd przypomina bardzo drobny proszek, niewyczuwalny w dotyku, ledwie wyczuwalny w zapachu, suchy ale oleisty i zdolny zabarwić płytę z metalu. Kamień ten nie istnieje w naturze, ale można go przygotować poprzez sztukę, zgodną z prawami natury. W ten sposób, widzisz, że nasz kamień zrobiony jest tylko ze złota, jednak nie jest to zwykłe złoto.”

GDZIE WYSTĘPUJE ORMUS ?

Białe Złoto możemy znaleźć wszędzie, w różnych miejscach na świecie i to nie koniecznie pod ziemią. Zawiera ono pierwiastki: Złoto, Srebro, Platynę, Rod, Iryd, Ruten, Osm i Pallad. Dobrą wiadomością jest to, że te cenne pierwiastki występują w ziołach i licznych roślinach. Winogrona, na przykład, mogą być podstawowym ich źródłem. Szklanka koncentratu z winogron „Concord” może dać 127 mg rodu i 48 mg irydu (więcej niż równoważna ilość z każdego innego pożywienia). Klucz do tak dużej zawartości tych cennych metali w winogronach jest najwidoczniej połączony z faktem, że winogronowe korzenie zapuszczają się głębiej do Ziemi, gdzie znajduje się o wiele lepsze źródło tych pierwiastków. To wyjaśnia, dlaczego najgłębsze kopalnie na Ziemi są kopalniami złota i ponadto, że wulkany są również takim źródłem. Ten fakt nasuwa stwierdzenie, że wnętrze Ziemi wydaje się być podstawowym „producentem” tych cząstek i dlatego też popiół z wulkanicznego wybuchu znakomicie poprawia urodzaj z pól położonych poniżej wulkanu przez lata. Hudson odkrył w tkance mózgu świń i krów, że ponad 5% suchej tkanki mózgu składa się z rodu i irydu. Gardner, w swojej książce, „Geneza Królów Graala” pisze: „ponad 5% suchej masy naszego mózgu składa się z irydu i rodu w stanie wysokiego spinu elektronowego”. Ten fakt był często pomijany z powodu ograniczeń konwencjonalnych sekwencji testowania, które zakładają, że próbnym materiałem jest tylko węgiel, aluminium, lub krzemionka. To nasuwa przypuszczenie, że nasza świadoma siebie Świadomość może być skutkiem tego, że część naszego mózgu zawiera monoatomowe metale szlachetne w swoich komórkach. To sugeruje naturalny stan posiadania umysłu złożonego z metali ciężkich, ale również to, że być może powinniśmy spożywać o wiele więcej monoatomowych pierwiastków niż robimy to obecnie.

 WŁAŚCIWOŚCI I KORZYŚCI

Współczesne badania naukowe nie zaburzają ogólnej wizji na temat Ormusów. David Hudson po latach badań nad tym minerałem stwierdza: „… jest to wspaniały minerał bardzo pomocny w leczeniu uszkodzonego DNA człowieka. Jest doskonałym transmiterem wysokiej świetlistej energii w układzie nerwowym…” W dalszych badaniach zauważono, że Biały Proszek Złota posiada właściwości podnoszące wibracje człowieka, wnosi w jego ciało harmonię i łączy z wibracjami Universum. Orme jest bardzo dobre w podnoszeniu świadomości indywidualnej, samorealizacji i na drodze w spirytualnej transformacji.
W majowym wydaniu Scientific American z 1995 roku dyskutowano na temat skutków przyjmowania rutenu (jednego z cennych metali), zauważając, że pojedynczy atom rutenu umieszczony na każdym z końców podwójnej helisy DNA powiększa jej przewodnictwo 10,000 razy, powodując, że DNA staje się w rezultacie, nadprzewodnikiem. Opierając się na syntezie dodatkowych historycznych, filozoficznych, mitologicznych i naukowych dowodów, Dawid Hudson określił, że Orme jest naprawdę „Drzewem Życia”. Hudson zauważył w Scientific Literature, podstawę dla której ludzkie komórki są w stanie ujawniać nadprzewodnictwo i przedstawił obszerne badania przeprowadzone w leczeniu raka i innych chorób z użyciem metali szlachetnych: „Te szlachetne pierwiastki wydają się poprawiać DNA, dosłownie dodając światło życia  w ciele.” 
Platinum Metals Review zawiera artykuły, które mówią na temat leczenia raka używając platyny, irydu i rutenu. Najwidoczniej, umieszczenie platyny w zmodyfikowanym DNA (co ma miejsce w przypadku raka) powoduje, że DNA się „odpręża” i staje się poprawione. Wiadomo, że zarówno iryd jak i rod ma własności przeciwstarzeniowe, że ruten i mieszaniny platyny oddziałują z DNA i że złoto oraz metale szlachetne mogą aktywować endokrynalny, gruczołowy system w sposób, który ożywia świadomość i uzdolnienie do nadzwyczajnych poziomów. 
The Alphalearning Institiute w Szwajcarii oznajmia: „Biały proszek złota balansuje obie półkule mózgowe, otwiera w człowieku inteligencję i przytomność umysłu. Podnosi fazę Alfa w mózgu, usuwa stresy, leczy dysleksję, autyzm i zaburzenia w koncentracji (ADD lub ADHD).

Twierdzą: „że co człowiek osiąga poprzez 3 miesiące medytacji, za pomocą Orme osiąga w 3 sekundy.”

Ormus jest stosowany w leczeniu i balansowaniu ciała człowieka – podnosi jego wibrację, pola energetyczne i wszystkie centra spirytualne w ciele, poprawia balans mózgu i wzmacnia zdolności uczenia się. Balansuje obie półkule mózgowe – lewą i prawą. Biały proszek złota pomaga oczyścić myśli i emocje, przywrócić człowieka do oryginalnego źródła elektromagnetycznego. Czyści mentalne zaburzenia i otwiera czyste intencje. Balansuje różnice w myśleniu człowieka.
Podczas 25 letnich badań nad tym minerałem naukowcy raportują: „Ten materiał jest Boską Energią. Balansuje podwójne polarity w człowieku i doprowadza je do połączenia, do jedności. Łączy dwa kanały znane jako: biała spirala – Pingala Nadi (słoneczna) i ciemna spirala – Ida Nadi (księżycowa). Połączenie tych dwóch różnych energii otwiera w człowieku energię Kundalini.”
Pierwiastki Ormus wywołują rezonans, który łączy komórki organizmu. To zaś zwiększa ilość pierwiastków Ormus w ciele. Wzmacniają one rezonans związków pomiędzy komórkami. Przykładem takiego rodzaju związków, połączeń jest rak. DNA naprawione zostaje za pomocą działania pierwiastka platyny. Uważa się, że faktycznie wzmacnia to archetyp zdrowia. Wprowadza różne modele do innych komórek, zawierających raka. Jest to więc takie samo działanie jak Cisplatinum i innych środków chemoterapeutycznych.
Chemia i Fizyka Pierwiastków Monoatomowych, opisuje charakterystykę tych pierwiastków, które znamy jako „metale szlachetne” (ruten, rod, pallad, srebro, osm, iryd, platyna i złoto). Te osiem pierwiastków może w monoatomicznym, zdeformowanym, o dużym spinie elektronów stanie, stracić swoje właściwości chemiczne i metaliczną naturę, skutkiem tego osiągając stan nadprzewodnika – stan kompletnego rezonansu z polem (polami) magnetycznymi Meissner’a, gdzie elektrony przyciągają się w parach i dosłownie zamieniają się w światło (fotony). Te metale szlachetne posiadają unikalną zdolność przetrwania w monoatomowym stanie, co może później prowadzić do efektów takich jak lewitacja (utrata wagi), zastosowanie energii o Punkcie Zero w biologii lub efekty fizjologiczne u ludzi.
Szczególne znaczenie ma fakt, że wszystkie powyższe metale szlachetne są mocno spokrewnione ze sobą, oraz że znajdujemy je prawie zawsze w połączeniu ze złotem. Złoto natomiast szczyci się historią najcenniejszego z wszystkich towarów – „duchową tradycją”, która przetrwała niezliczone pokolenia.

Zaskakujące i aż niewyobrażalne skutki stosowania Orme widać na przykładzie roślin i owoców. Mimo, że efektów nie widać od razu, ponieważ należy zaczekać aż w glebie, gdzie rośnie nasza pociecha musi wytworzyć się specyficzna flora bakteryjna, to jak widać na zdjęciach obok, warto poczekać. Podlewanie roślin Ormusami powoduje znaczny ich przyrost oraz owoce z takiego drzewka są ewidentnie większe.
Ładnie też widać efekty po przyjmowaniu Orme u ludzi.

ZASTOSOWANIE

Przykładowe korzyści płynące ze stosowania Ormusów:

MENTALNE, PSYCHICZNE, DUCHOWE

-  Wzmocnienie i czystość struktur mentalnych
-  Pozytywne emocje i poczucie wewnętrznego spokoju
-  Wzmocnienie zdolności intuicyjnych i stymulacja zmysłów człowieka
-  Wchodzenie w głębszy stan modlitwy i medytacji
-  Otwieranie zmysłów na prorocze sny
-  Zwiększa twórczość, kreatywne myślenie
-  Podnosi znacznie koncentrację i wydajność umysłową
-  Synchronizuje półkule mózgowe, balans między prawą i lewą półkulą mózgową
-  Ułatwia wejście w wyższe stany świadomości
-  Poszerzenie uczuć i możliwości ich wyrażania.
-  Zmniejsza natężenie negatywnych emocji
-  Poprawia natychmiast samopoczucie, usuwa stres i stany depresyjne, nawet przy dużej liczbie obciążeń organizmu
-  Poprawia zacznie, jakość doznań seksualnych, podnosi energię seksualną
-  Zagęszcza i regeneruje biopole

FIZYCZNE

-  Wzmacnia i ożywia grasicę (stąd od razu zostaje wzmocniony system odpornościowy)
-  Zwiększa produkcję krwinek czerwonych w szpiku kostnym (przy niedoborze)
-  Powoduje regenerację wszystkich komórek w ciele
-  Powoduje ogólne polepszenie samopoczucia u ludzi
-  Ułatwia leczenie konwencjonalne medyczne i naturalne, podnosząc odporność i zwiększając biowitalność
-  Następuje stymulacja komórek macierzystych w organizmie, ich energetyzacja jest skutkiem ogromnej biowitalności złota monoatomowego
-  Zapobiega szybszemu starzeniu biologicznemu. Nasz organizm wydziela więcej melatoniny i serotoniny. Te hormony są świetnym panaceum na zwalczenie starzenia się organizmu.
-  Pozwala na wykorzystanie większego procentu możliwości naszego mózgu, równocześnie podnosząc naszą świadomość.
-  Czyni dużo bardziej odpornym (odczuwalnie, wyraźnie) na toksyczne czynniki cywilizacyjne
-  Zwiększa wydolność fizyczną, poprawia refleks
-  Stymuluje naprawę DNA
-  Likwiduje, według światowych przekazów ADHD i autyzm u dzieci

W roku 1995 znaleziono również ten biały minerał blisko najbardziej energetycznego miejsca na Ziemi w okolicy Mount Shasta w północnej Kalifornii - w miejscu pierwszej czakry Ziemi. Naukowcy twierdzą, że ten biały minerał tworzył się na przestrzeni 200.000 lat.
Nazwali go "Proszkiem Białego Złota".
Ten biały proszek jest rzadkim znaleziskiem dla geologów. Naukowcy z Science of Electromagnatheria rozpoczęli nad nim szczegółowe badania. Patrick Bailey znany naukowiec zajmujący się badaniami nad produktami i suplementami naturalnymi rozpoczął badania i nad tym minerałem.
Udał się w góry Sierra, spotkał tam Indiankę, która leczyła za pomocą ziół. Od niej dowiedział się za pomocą, jakich ziół można leczyć AIDS. Prowadził nad nimi badania. Odkrył, że te zioła rosną w pobliżu składowisk minerału zwanego białym złotem.
W czasie jego badań i nad ziołami i nad białym proszkiem znalazł, że oba otwierają - według spirytualnej wiedzy wyższą świadomość w człowieku, wpływają na jego DNA.
Biały proszek złota był przetestowany na różne sposoby. W rezultacie znaleziono w nim następujące składniki:
- złoto = 94 ppm
- srebro = 178 ppm
- żelazo = 24 ppm
- rodhium = 15 ppm
- platyna = 78 ppm
- chrom = 225 ppm

W dalszych badaniach zauważono, że biały proszek złota posiada właściwości podnoszące wibracje człowieka, wnosi w jego ciało harmonię i łączy z wibracjami Universum.
Partick oświadczył: że znalazł w nim coś bardzo sekretnego i specjalnego, nazwał to mostem - linkiem pomiędzy nauką i spirytualnością. Ten biały proszek złota jest kluczem do tego nowego odkrycia. Ten proszek jest nazywany też sekretnym proszkiem.
ORMUS  jest stosowany w leczeniu i balansowaniu ciała człowieka - podnosi jego wibrację, pola energetyczne i wszystkie centra spirytualne w ciele.
Biały proszek złota jest również zwany kamieniem filozoficznym. Białe złoto było wytwarzane alchemicznie w zamierzchłych czasach przez starożytne cywilizacje. Celem było osiągnięcie wysokiej świadomości przez człowieka, wzmocnienie własnych zdolności, aby być liderem; przeważnie zażywali go religijni przywódcy, przywódcy grup ... etc.
Historyk Sir Laurence Gardner opisał białe złoto w swojej książce "Lost Secrets of the Sacred Ark".
Jak mówi stara grecka legenda Mojżesz znalazł złoty proszek złota na górze Synaj i zabrał go ze sobą. Posłużył on pod budowę Świątyni w Jerozolimie. W starożytnej Mezopotamii był znany pod nazwą Shem-an-na (ognisty kamień). W Egipcie - Mfkzt - rajski kamień. Mfkzt (mleko Hathor/Isztar) było ofiarowane duszy i było kluczem do procesu transformacji i zmiany ciała na tzw. Świetliste ciało. Był używany do różnych rytuałów przez faraonów i kapłanów, pomagał budzić spirytualnie duszę (ka).
Mistyczne białe złoto zwane też inaczej "Owoc drzewa życia" i "Gwiazda Złotego Ognia Boga" został zapomniany przez ludzkość na tysiące lat.

Źródła
http://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w_dna_bialy_proszek_zlota.htm
http://www.kwantowespa.pl


5 komentarzy:

 1. Artykuł obszerny, sięgający do tradycji naszych praprzodków. Autor posługuje się terminologią zupełnie obcą współczesnej nauce. Co to są wibracje człowieka? A co to otwieranie zmysłów na prorocze sny?. Mowa też o medytacjach i modlitwie. Jakaś gmatwanina pojęć i ani jednego odesłania do literatury światowej, gdzie byłaby udokumentowana klinicznie skuteczność ormusów przy leczeniu jakiejkolwiek choroby. To już skuteczność zielonej herbaty jest lepiej udokumentowana. Innymi słowy "cuda na kiju czyli fiku-miku na patyku".

  OdpowiedzUsuń
 2. Super spróbujemy zrobić to w formie koloidalnej do picia przy użyciu wytwornicy GZK-1

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. ZŁOTO PODDANE OBRÓBCE ŁUKOWY ELEKTRYCZNEMU PRĄDU STAŁEGO ARKA,AKUMULATOR ORGONU,PIRAMIDA TRANSMITUJE W PRADAWNĄ MANNĘ ROD IRYD PIERWIASTKI ŻYCIA POPRZEZ STAROEGIPSKI RYTUAŁ PRZEJŚCIA TRWA TYLE CO POST JEZUSA CHRYSTUSA PRZECHODZI SIĘ W STAN BOSKI

  OdpowiedzUsuń
 5. POZDRAWIAM TO DROGA ŚCIEŻKA ŚWIATŁA ŻYCIA JA NIĄ PODĄŻAM

  OdpowiedzUsuń